Prezentace díky internetu, je zase o něco jednoduší díky portálu FACEWALLET

Každý určitě znáte situaci, kdy potřebujete vizitku nebo vám zrovna došla. Co dál? Právě odpověď na tuto otázku se snaží vyřešit nový český projekt FACEWALLET.

FACEWALLET

Moderní digitální vizitka pro FACEWALLET není žádný problém – náhled

Tato online pomůcka a nástroj by neměl zůstat bez povšimnutí. Tak jak jde rychle doba dopředu, tak samozřejmě stejně rychle resp. ještě rychleji i technologie a vývoj online aplikací. S tím souvisí i využití této online pomůcky.

Vaši digitální vizitku vytvoříte na pár kliknutí myší a udržíte krok v tomto směru ve světě byznysu nejen na internetu. Navíc můžete oslnit své obchodní partnery moderní formou vašeho spojení a nového trendu propagace.

Jak Facewallet funguje?

Samozřejmostí je použití na všech zařízeních, jako jsou chytré telefony, tablety, PC atd.

Sdílet a předávat svou vizitku je možné pomocí QR kódu, sms, emailem, pomocí vlastní URL adresy či na sociálních sítích.

Další výhodou je možnost uložení vizitky, což určitě někteří uživatele určitě ocení. Digitální vizitky lze ukládat na homescreen ve Facewallet nebo jako vCard přímo podle vašich potřeb a používaných aplikací a adresářů kontaktů.

Jedná se o nový projekt, který je stále ve vývoji. V současnosti lze již vytvářet digitální vizitky ve variantě ZDARMA (Free). Chystají se různé varianty jako Basic, Company či Profi. S použitím těchto variant se bude měnit i možnosti využití a funkcionalita.

Závěrem asi není co dodat. Mé doporučení je aplikaci rozhodně otestovat a minimálně vytvořit vizitku zdarma. Pro toho, kdo bude chtít využívat tuto platformu v budoucnu tak určitě šáhněte po některé z pokročilejších profi variant. U verze zdarma se dá předpokládat, že bude tato část monetizována (bude zobrazovat reklamy).

Tip na příspěvek:  Jak efektivně propagovat cizí produkty a vydělávat na affiliate programu

Facewallet má ještě jednou velkou výhodu. Šetří peníze a zároveň přírodu.

Pokud souhlasíš, sdílej tuto myšlenku dále!

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons