Přehraj.to: Lidé nahrávají filmy pro lidi

Říkáte, že internetových služeb, které umožňují zhlédnutí filmu online, už je dost? Ano, to je, ale tahle na to jde trochu jinak. Je to chytré a pro uživatele motivující.

Jak jste si mohli všimnout, nejlépe se na internetu daří službám, jejichž obsah tvoří sami uživatelé. Příkladem mohou být všechny sociální sítě. Pro provozovatele je to také výhodné. Stará se o technickou funkčnost, ale nemusí řešit data, kterými službu naplní uživatelé. Takhle nějak funguje Přehraj.to.

Co umožňuje Přehraj.to?

Kdokoliv může na prehrajto.cz (nebo prehraj.to) přijít a pustit si nějaký film, který je tam k nalezení. Výběr je velký, v databázi mají filmy různých žánrů i celé série seriálů. Další neustále přibývají, protože uživatelé je nahrávají. Filmy ke zhlédnutí bez registrace jsou sice v omezeném rozlišení, ale koukat se na to bez problémů dá.

Kdo chce lepší kvalitu, potřebuje si založit PREMIUM účet. Tím získá možnost přehrávání a stahování bez omezení, neomezenou rychlost, HD a Full-HD kvalitu, zmizí reklamy a služba mu bude k dispozici nonstop. Ceny nejsou tak vysoké, při zaplacení na delší čas se navíc snižují.

Z peněz, které zaplatí prémioví uživatelé, se pak vyplácí odměny uživatelům, kteří web plní obsahem. Takový je princip.

Kdo nahraje nový film, je odměněn za zhlédnutí a stahování

Registrovaní uživatelé mají možnost kromě sledování také nahrávat filmy a seriály. Přehraj.to pro ně má zajímavý partnerský program s vysokými provizemi. Není výjimkou, že uživatel začne vydělávat už do 5 minut od doby, co nahrál film. Za každé stažení nebo zhlédnutí nahraného filmu totiž dostává provizi.

Tip na příspěvek:  FOREX zdarma? Vyzkoušejte obchodování nebo získejte finanční BONUS

Výdělky nejsou zrovna malé, bez problémů se mohou pohybovat v tisících. Záleží samozřejmě na tom, jaký film uživatel nahraje, v jaké kvalitě a jak ho popíše, aby byl dohledatelný a atraktivní. Vzhledem k tomu, že Přehraj.to u prémiových účtů vůbec neomezuje počet zhlédnutých filmů, lidé svůj zaplacený účet obvykle využívají a koukají na mnoho filmů – výdělky rychle rostou. To je dost férové, ne?

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
, ,

 

Přímá pomoc YeahCoach je záchrannou sítí pro tebe i tvou rodinu. Je také rájem pro ty, kteří rádi pomáhají přímo a bez prostředníků. ❤️ To ale není všechno, je toho mnohem víc! 👉 Děkujeme za podporu a šíření dobra k těm kteří to potřebují!

Show Buttons
Hide Buttons