Povinné ručení porovnání online zdarma – Porovnávací kalkulačka zdarma

povinne_ruceniJste majitelem nějakého dopravního prostředku a tudíž i pojistníkem ? Pokud ano, a troufám si říci že v dnešní době je to většina z vás tak Vám přijde jistě vhod jak zjistit jestli se nedá ušetřit nějaká korunka na povinném ručení. Na internetu je k dispozici porovnání povinného ručení online a zdarma.

Jde o jednoduchý kalkulátor kde stačí pouze vyplnit přednastavený formulář a porovnání povinného ručení online proběhne automaticky. Výsledkem tohoto porovnání je tabulka porovnání povinného ručení s nejlepší nabídkou povinného ručení jednotlivých pojišťoven. A tuto tabulku se vyplatí určitě nechte udělat pokud chcete uzavřít povinné ručení ať už online či na nějaké pojišťovně.

Ceny v této porovnávací tabulce (kalkulačce) jsou aktuální a přesné dle aktuálních sazeb povinného ručení.

Kalkulačka porovnání nejvýhodnějšího povinného ručení k dnešnímu datu vyhledává v těchto pojišťovnách Allianz pojišťovna, a.s., AXA pojišťovna, a.s., Česká pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, ČSOB Pojišťovna, a.s., Generali pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa, pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s., Triglav pojišťovna, a.s., Uniqa pojišťovna, a.s. a Wüstenrot pojišťovna .

Tuto stránku o poviném ručení naleznete na webové adrese : www.povinne-ruceni.com

Mimo tuto online kalkulačku porovnání naleznete na těchto stránkách i spoustu užitečných informací např.: Pojistné plnění a kdy pojistitel nic nehradí , Změny v hlášení dopravní nehody od ledna 2009 , Jak postupovat při nehodě v zahraničí , Jak postupovat při nehodě v ČR , povinné ručení – porovnání asistenčních služeb , Povinné ručení – změna pojišťovny a výpověď pojistné smlouvy atd.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vector Paint nástroj na vytváření vektorů online!
, ,
Show Buttons
Hide Buttons