Potřebujete Logo zdarma ? Pokud ano je zde online nástroj zdarma!

logoeaseNa internetu jsem narazil na stránky kde si můžete zcela zdarma a několika málo minutách vytvořit profesionální logo zdarma. Je to velice jednoduché , a zvládne to snad opravdu každý.

Logo je vaší vizitkou a každý by ho snad měl mít. Jak uvadějí na svém webu autoři tohoto projektu – Snadné logo … creating logos made as easy as blowing bubbles  – vytvoření loga se stejně snadné jako vyfukování bublin.

Logo by mělo být unikátní reprezentaci vaší firmy nebo výrobku.

People should look at your logo design and see what your company stands for. Lidé by se měli podívat na Vaše logo a zjistit, co vaše společnost představuje. Pokud uvažujete o tvorbě loga určitě se podívejte na web www.logoease.com .

Po registraci na toto webu LogoEase na online tvorbu log ihned můžete vstoupit do kolonky tvorba loga (start your logo) , nebo pokud potřebujete inspiraci můžete náhlednou do knihovny již vytvořených log a získat tak inspiraci pro Vaše logo. Po vstupu do administračního prostředí se spustí flashová aplikace pro přímou editaci loga.

V prvním bodu si zvolíte kategorii kterou si vyberete a pod ní si pak definujete hlavní grafický prvek pro Vaše logo. Dále pak už jen vložíte potřebný text a vyhrajete si s rozvržením a barvami loga. Na výběr máte ze spoustu fontů které můžete použít pro psaní textu. Pak už stačí jen logo uložit a začít ho používat. Nechci se to o všem dopodrobna rozepisovat protože pokud vás to už teď zaujalo tak doporučuji navštívit tento web , a uděláte si vlastní obrázek o tomto projektu sami. Z mého pohledu dostávají známku 1.

Tip na příspěvek:  Jak získat nové zákazníky za pár minut ?

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons