Staň se součástí největší startupové akce v Evropě PIONEERS UNPLUGGED BRNO 2014

Nyní máte možnost spojit svůj úspěšný start svého podnikání a startupu na akci evropské úrovně a to hned v Brně. Do akce je zapojeno více jak 100 fakult z Moravy či Bratislavy. Staň se součástí i ty s vlastním nápadem!

pioneers_festivalPIONEERS UNPLUGGED BRNO je naplánován na 23. září ve Fakultě Informačních technologií v Brně.

Pioneers festival od svého založení v roce 2011 ve Vídni pomohl mnoha projektům (studentům) a dnes již prosperujícím firem. Hlavním účelem Pioneers Unplugged je podpora projektů, nápadů a průkopníku k jejich prosazení na trhu.

V oblasti start-upové scény se řadí mezi nejprestižnější události světa. Od svého založení získal více jak 55 milionů dolarů investic pro své projekty. Festival Pioneer se rozšířil do 18 zemí světa a tentokrát i do České Republiky a hned do Brna.

Za realizací prestižního festivalu inovativních technologií stojí pořadatel Akcelerátor Opifer.

Akcelerátor Opifer je součástí mnoha začínajících projektů a pomáhá jim pří vytváření úspěšného byznysu či získání potřebných investic do realizace nápadu.

pioneers_logo

Máš projekt či nápad představ ho na Pioneers!

Je mnoho nápadů či malých projektů a mnoho jich zbytečně skončí někde na dně šuplíku. Nemáte dostatek přesvědčení, že právě ten váš projekt bude ten úspěšný? Vyzkoušejte to!  Důležité je začít a právě teď se blíží ta správná příležitost pro tvůj nápad.

Na co se můžeme těšit?

Bude představeno několik inovativních projektů za účasti zahraničních mentorů společně s diskuzí na téma téma „ Jak globální technologická firma vidí 21. století “.

Hlavní body a rekapitulace:

  • Místo: Fakulta Informačních technologií, Vysoké učení technické, Brno Božetěchova 2
  • Termín konání: 23. září 2014
  • Počet hostů: 300
  • Partnerské instituce: 107 fakult na Moravě a Bratislavě 178 000 studentů
  • Představí se projekty z ČR, SR a ze světa
Tip na příspěvek:  Online kontrola na dostupnost uživatelského jména. Nepostradatelná aplikace pro ochranu nejen firemního jména!

PIONEERS UNPLUGGED je ideální příležitost pro navázání spolupráce či získání důležitých kontaktů na investory, důležité osobnosti z oboru a společenského světa.

Máš svůj projekt?  Neváhej, přihlas ho! Bude vybráno pět nejlepších a ty získají možnost prezentace na této prestižní akci v Brně a mnoho dalšího včetně spolupráce s Akcelerátorem Opifer či možnou investicí až 100.000 euro.

Termín uzavření přihlášek je do 31.7.2014

Svou šanci mají samozřejmě i diváci. Vstupenky budou v prodeji od prvního července na webu projektu pioneers.io .

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons