Grafická online aplikace Photoshop Express

Máte připojení na internet a nemáte po ruce grafický editor? Pokud potřebujete tento problém vyřešit a editovat tak fotografie online máte možnost použít jednu aplikaci od profesionálních tvůrců Adobe a to editor Photoshop on-line aplikace Express.

Mezi základní funkce tohoto Photoshop Express Editoru online patří například Crop, straighten, adjust color, and touch up imperfections. ořezávání, narovnání, nastavení barev, a retušování atd. Samozřejmě editace expozice a dostupnost jednoduchých filtrů a některých pokročilých funkcí. Všechny tyto funkce můžete využít po registraci na stránkách Photoshop.com jednoduše a rychle online a hlavně zdarma.

Mimo výše zmíněné editační funkce můžete využít také online prostor pro vaše fotografie, které taktéž můžete publikovat (odeslat) na Facebook, Flick či server Picasa atd.

Photoshop Express Editor dokáže i uspokojit profesionální tvůrce!

Photoshop Express Editor v některých případech dokáže i uspokojit profesionální tvůrce nikoliv však nahradit plnohodnotné programy. Přesto se jedná o velice zdařilou online aplikaci zdarma kterou se minimálně vyplatí přidat do oblíbených položek svého prohlížeče. Nikdy nevíte kdy zrovna budete potřebovat editovat fotografie online.

Neuvádím zde všechny možností které Express Editor nabízí a proto pokud vás aplikace zaujale bude lepší se podívat přímo na webové stránky Express Editoru na www.photoshop.com/tools

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nová internetová služba která ušetří vaše peníze - AZlink
, ,
Show Buttons
Hide Buttons