Objevte svět LEGO online a zdarma s aplikací Lego Digital Designer

LEGO onlineMáte děti které touží po hře LEGO? Nebo si sami jen chcete popustit vlastní fantazii a vytvořit z této oblíbené skládací hry vlastní nápady a chcete je zdarma vytvořit. Ano čtete dobře. Na internetu přímo na stránkách Lega si můžete stáhnou jednoduchou aplikaci, pomocí které si vytvoříte co budete chtít.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout zde: http://ldd.lego.com/default.aspx . Aplikace Lego Digital Designer je jednoduše uzpůsobena tak, že pomocí myši a kompletní nabídky stavebních prvků Lego včetně dalších  možností si vytvoříte váš prostorový model z Lega a přesně podle vašich představ.

Pokud se vám model zalíbí, je k dispozici funkce pro objednání stavebních prvků, které si můžete zakoupit a sestavit si opravdoví model. Doporučuji tuto hru už jen z toho důvodu, že velice dobře rozvíjí fantazii u dětí a nesedí u populárních stříleček atd. Pokud chcete vidět některé výtvory na portálu youtube.com, zadejte do vyhledávání Lego Digital designer a můžete prohlédnout spoustu vytvořených modelů.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vytvářejte Flash ve Flashy online a zdarma
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons