Jak sehnat peníze na dobrý nápad či projekt?

Na českém internetu se posledních dnech objevil velice zajímaví projekt s názvem Nakopni mě. Hlavním cílem tohoto projektu je jak sehnat peníze na realizaci různých dobrých nápadů a projektů.

Jak zmiňují autoři webu www.nakopni.me tak se meze nekladou a čím lepší nápad budete mít tím více peněz můžete získat pro svůj vlastní projekt. Zajímavé có……. Kdo vám dnes nabídne možnost získání finančních prostředků pro rozjetí projektu!

Na titulní stránce máte dvě možnosti a to možnost investovat do projektu nebo jednoduše máte nápad a chcete pro něj získat investory. Jak to celé probíhá se dozvíte přímo na webu projektu. Mohl bych to zde popsat ale nechci jelikož je této web opravdu v plenkách tak si myslím že dojde ještě k některým úpravám nebo změnám. Každopádně přeji tomuto projektu úspěch protože jde o užitečnou věc která na českém internetu chybí.

Nakopni.me využívá metodu všechno nebo nic jde o to že pokud se nepodaří plně profinancovat projekt budou všechny peníze vráceny sponzorům res. Investorům.

Ještě důležitá poznámka na závěr a to že tím že nápad zveřejníte a získáte na něj peníze prostřednictvím této služby tak se nijak nezavazujete této společnosti a stále jste 100% majitelem Vašeho nápadu a navíc to vše úplně zadarmo pokud nebudete chtít využít některých nadstandardních služeb.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  SEO analýza zdarma online - Otestujte jak jste na tom?
, ,
Show Buttons
Hide Buttons