Jak nakupit nejlevněji

Jak nakupit nejlevněji

Spoustu z nás někdy zatoužilo koupit nějakou věc levněji než v obchodě nebo se o ni utkat v nějaké aukci. V současnosti je spoustu stránek na internetu které na toto umožňují a zároveň jak s možností prodeje tak i nákupu. Nechci na tomto místě vypisovat všechny odkazy které jsem našel a chci jen zmínit dle mého názoru dva nejpoužívanější a v mém okolí nejrozšířenější. Jedná se Aukro a Mimibazar . (http://www.aukro.cz , http://www.mimibazar.cz ).
Pokud budete potřebovat koupit nebo prodat oblečení nebo dětské hračky či jiné věci pro vaše malé ratolesti tak doporučuji mimibazar kde tohle vše je možné.
Pokud budete chtít cokoli ostatní (opravdu vše), tak zavítejte na stránky aukro.cz kde je spoustu věcí až je to někdy neuvěřitelné co se zde dá koupit nebo prodat. Můžete využít možností okamžitého nákupu , nebo se zapojit do aukce a pomalu přihazovat až do výše která je pro vás přijatelná (někdy se tato možnost opravdu vyplatí).

Aktualizace 21.1.2009

Dnes jsem narazil na zcela nový druh aukce a určitě se na to podívejte , doposud jsem nic takového nenašel a určitě to stojí za zkoušku. Třeba prodejní cena PC je pouhých 75 Kč nebo Nokia N73 Music Edition za 40 Kč. Zdá se vám to nemožné, ale je to opravdu tak podívete se na http://www.superbid.cz

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Potřebujete Logo zdarma ? Pokud ano je zde online nástroj zdarma!
Show Buttons
Hide Buttons