Hledám práci pomocí internetu

Hledám práci pomocí internetu

Dnes jsem se zaměřil na vyhledávací webové portály které vám usnadní a pomůžou při hledání práce na internetu. Dnes je k dispozici spoustu personálních agentur, které vám umožní vyhledávání podle místa kde hledáte práci , dále podle oboru i výše platu. Můžete si založit vlastní účet kde si založíte svůj životopis s představou o hledané práci a už jen čekáte na nabídky práce.

Mám osobní zkušenost a můžu tento způsob doporučit. Máte na výběr jak z placených agentur nebo jsou i možnosti velice kvalitních serverů zdarma.

Tuto možnost je dobré využívat i v případě že práci máte a jen hledáte nové uplatnění s větší možností výdělku (což je v dnešní době jeden z hlavních parametrů pracovního poměru). Také toto mohou využívat například studenti nebo zájemci o práci na částečný úvazek nebo jen jako pracovní brigádu.

Pro příklad zde uvádím některé internetové adresy:

http://www.jobs.cz http://www.sprace.cz http://www.hledampraci.cz http://www.nabidky-prace.cz http://www.easy-prace.cz http://www.prace-jobcity.cz http://www.urad-prace.cz http://portal.mpsv.cz/sz/local http://www.dobraprace.cz

Přeji vám hodně úspěchů při hledání pracovní příležitosti

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jednoduchý návod jak vytvářet videotutoriály online
, ,
Show Buttons
Hide Buttons