Jak číst rychleji a efektivněji? Naučte se opravdu číst!

Jak číst rychlejiNaučte se číst rychle a efektivně s online projektem Rozečti.se, který se stal výhercem v soutěži Vodafone nápad roku 2012.

Projekt vznikl za účelem zefektivnění čtenářských dovedností ONLINE pro každého, kdo má zájem se ve čtení zdokonalit.

Není čtení jako čtení, a po absolvování tohoto online kurzu můžete efektivně číst až dvakrát rychleji. Službu ocení především lidé, kteří se denně setkávají s hromadou textových informací ze kterých se snaží vytěžit co nejvíce informací.

Rozečti se

Projekt Rozečti.se se díky odhodlanosti a snaze nejen vývojáře Ing. Michala Zwingera udělat takový nástroj, který bude pomocníkem se také stal, ale hlavně oslovil spoustu aktivních uživatelů. Zvolené postupy a metodiky jsou pod odborným vedením Doc. PhDr. Richarda Papíka, Ph.D. a Mgr. Jany Krejčí což zaručuje jejich kvallitu.

Výuka čtení je rozdělena do několika lekcí, které obsahují ilustrační videa a návody. Lekce jsou koncipovány podle moderních metod. Na závěr každé lekce si můžete ověřit své zlepšení.

 Rozečti.se obsahuje

  • Výukové materiály
  • Interaktivní výuku ve 20 lekcích
  • Doplňková cvičení
  • Certifikát absolventa
  • Zpětná vazba a rady při výuce

V lekcích se postupně naučíte rozšíření zrakového rozpětí, které jde získat pomocí správného tréninku a dodržení správné oční fixace. Pokud Vás tento projekt zaujal zavítejte na rozečti.se

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak efektivně propagovat cizí produkty a vydělávat na affiliate programu
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons