Googlujte Vyhledávejte Sdílejte s lištou Google Toolbar

Pro hodně uživatelů toto nebude žádnou novinkou nebo ani nevíte že se jedná o nadstavbu vašeho internetového prohlížeče. A jestli jste náhodou o službě Google Toolbar neslyšeli nebo ji nepoužíváte tak zvažte zda není přínosem pro snadnější práci na internetu.

Jako první bych zmínil že v poslední aktualizaci došlo k aktualizaci Google Toolbar lišty a to integrací služby Google+ která umožňuje okamžité sdílení z celého internetu a udržování kontaktu s lidmi.

Tato lišta je navržena tak, aby vám ulehčila práci a přinesla další možnosti přímo ve vašem prohlížeči. Mezi první patří dynamické vyhledávání což znamená že již během psaní dochází k vyhledávání výsledků a rychle se dostanete na hledanou stránku. Jako další patří okamžité sdílení Google+ .
Mezi další oblíbenou funkci lišty patří automatické rozpoznání webové stránky v jiném jazyku a nabídka automatického překladu.

Více informací získáte na http://www.google.com/intl/cs/toolbar/ie/index.html

Pro toho koho tento článek zaujal také doporučuji článek Firefox a Google Toolbar: lepší než Google Chrome?  kde se této problematice věnují a poměrně rozsáhle tuto službu popisují.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Google překladač – přeložte si webové stránky
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons