eBay česky


eBay českyJeden největších a nejpoužívanějších inzertních serverů je konečně v češtině. eBay patří ve světě k velice uznávaným a spolehlivým inzertním portálům, kde lze levně prodat i koupit jakékoliv zboží.

Jedinou podmínkou je registrace, plus založení učtu u PayPalu, pro rychlé a bezpečné platby na internetu. Tímto krokem, společnost eBay tak vytváří pro společnost Aukro.cz velice silnou konkurenci, teď už bude záležet na nás uživatelích, který z výše jmenovaných portálů udrží hlavní postavení na českém trhu.

Internetová aukce je fenoménem, jenž proměnil všechny staré krámy na obchodovatelné položky. Není jiné místo na internetu, kde by se dalo nakoupit a prodat takové množství věcí.

Platby probíhají pomocí kreditních karet, nebo systémů PayPal, BidPay či MoneyBookers. K nakupování, či prodávání je nutné zaregistrovat uživatelský účet. Díky tomu je možné přiřadit nakupujícím, resp. prodávajícím kladné, neutrální či záporné komentáře. Podle počtu kladných komentářů lze vysledovat solidnost eBayera.

Je vhodné také zkontrolovat přihlašovací jména komentujících, jelikož se může u nesolidního prodejce jednat o vygenerované pozitivní komentáře.

Díky velmi široké nabídce zboží od prodejců z celého světa lze přes eBay koupit či prodat prakticky cokoliv. Kromě klasického aukčního „přihazování“ lze využít možnosti „Buy It Now“, což znamená nakoupit zboží okamžitě za stanovenou cenu. Klasická aukce může trvat několik dní, ale cena nemusí hranice ceny stanovené pro „Buy It Now“ dosáhnout.
Při vyhledávání jsou výsledky standardně řazeny podle času do konce trvání aukce.

Při tvorbě článku čerpáno ze zdroje : http://cs.wikipedia.org/wiki/EBay

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Rok od vzniku tohoto blogu o novinkách na internetu
Show Buttons
Hide Buttons