Dopravní informace a informace o dopravních nehodách online

Hledáte dopravní informace či dopravní nehodu na internetu? Pokud ano tak vám zde chci představit tři podle mě nejlepší a nejsnazší na ovládání, neustále aktualizované a uživatelsky příjemné.

V prvním případě jde o stránky o dopravních nehodách , a to přímo od zdroje na adrese http://aplikace.policie.cz/dopravni-informace/ , kterou pro nás připravuje Operační odbor Policejního prezídia ČR. Jedná se o centrum dopravních informací s možností vyhledávání dle kraje, okresu či přímo komunikace , dále také dle Dopravní situace, Akce na silnicích, uzavírek, sjízdnosti komunikací, nadměrného nákladu či plánovaného omezení v dopravě.

Všechny tyto informace můžete také stáhnout ve formátu XML které můžete dále zpracovat.

dopravní informace

náhled webové stránky dopravní info.cz

Dále pak mohu doporučit odkaz a to www.dopravniinfo.cz . Tyto stránky jsou velice přehledně upravené tak abychom mohli vyhledávat aktuální informace o dopravní situaci přímo na mapě čr či přímo vašeho města. Aplikace vznikla v rámci realizace Jednotného systému dopravních informací v ČR, jejím provozovatelem je Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Dopravní informace a informace o dopravních nehodách

Účelem aplikace je zveřejnění aktuálních dopravních informací poskytovaných Národním Dopravním Informačním Centrem.

V poslední třetím příkladu jde o stránky na adrese http://auto.idnes.cz/doprava.asp které jsou dle mého názoru něco mezi těma dvě předchozíma stránkami. Určitě doporučuji navštívit všechny tři zmiňované stránky a zvolit si podle sebe které budou pro vás uživatelsky příjemné.

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Náhrada komerčního programu online a zdarma – převod grafickéo obrazu na text OCR
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons