Dlouhodobá předpověď počasí a spoustu dalších vychytávek v online aplikaci zdarma

Na internetu je spousta webových stránek věnujících se počasí ať už aktuálním stavem či dlouhodobou předpovědí atd. Dnes jsem však narazil na službu pro mě doposud neznámou a to s názvem Weather Spark.

Dlouhodobá předpověď počasí

náhled online webové aplikace Weather Spark

Aplikace Weather Spark je velice jednoduše postavena tak že po vstupu na úvodní stránku zadáte lokalitu kterou chcete vyhledat ať už je to zemně či město nebo jednoduše zadáním zeměpisné délky a šířky. Dáte vyhledat a automaticky budete přesměrovány do aplikace která zobrazuje informace  nejen o aktuálním počasí.

Aplikaci hledejte na webu weatherspark.com. Na první pohled mě ihned zaujalo zpracování a grafické řešení aplikace. Ihned mě kladně zaujalo zpracování do grafů kde si můžete nechat zobrazit vývoj počasí v minulosti. Zvolit si samozřejmě můžete spoustu parametrů jako teplota , rychlost větru atd. no prostě všechny informace o kterých jsem ani nikdy neslyšel.

Samozřejmostí je i dlouhodobá předpověď počasí taktéž zpracovaná do grafu takže si například naplánujete dovolenou přesně tak jak budete chtít.

Dlouhodobá předpověď

náhled webové aplikace Weather Spark

Mimo tyto základní funkce můžete například využit porovnání předpovědí ke skutečnému stavu a sami tak můžete posoudit jak dlouhodobé předpovědi počasí fungují a jak se shodují, nebo porovnáváte počasí ve vybraných městech mezi sebou. Také tato online aplikace obsahuje přehled a vývoj globálního oteplování.

Pokud Vás alespoň trochu tento článek zaujal nebo jste fandou počasí tak určitě koukněte na web aplikace Weather Spark a možná budete mile překvapeni.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Ikony pro webdesignéry a vývojáře
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons