Největší databáze ikon ke stažení zdarma!

databáze ikonTip na webovou stránku který stojí za to. Jedná se vyhledávač ikon zdarma s anglickým názvem FindIcons.com, kterou naleznete na stejnojmenné stránce.

Samotný název tohoto webu vystihuje vše. FindIcons je vyhledávač ikon zdarma. Tento web disponuje s největší prohledávatelnou databázi ikon na světě (někde jsem tam četl více jak 300 tisíc). Jak se zmiňují autoři FindIcon naleznete zde vše pro vaši práci či úkol v designu. Ikony ke stažení zdarma na jednom místě.

Mezi hlavní výhody tohoto vyhledávače řadím možnosti vyhledáváni.

Už při zadání nazvu ikony se zobrazuje počet ikonek u názvu který právě hledáte, něco jako našeptávání které znáte například ze Seznamu či Gogolu. Pak jen dáte vyhledat a hned se zobrazí ikony které jste hledali. Jako další možnost máte na stránce s výsledky využít různé nastavení jako je počet ikonek na stránce, rozsah velikostí, barvu pozadí styl, licenci a mnoho dalšího. No prostě opravdu jednoduše vyberete a hlavně naleznete to co potřebujete včetně licence požití obrázku resp. Ikony.

Pokud naleznete ikonu která se vám hodí zase vás čeká příjemné překvapení. Máte na výběr z několika formátů a dostupných velikostí. Pokud tem není vhodný formát který potřebujete můžete využít převaděč ikon, který můžete využit k převodu do formátu bmp, jpeg, tga, esp, psd, tiff, gif a svg.

Tento web FindIcons je neustále vyvíjen a každý vyhledávací dotaz je ručně upravován v závislosti na průměrném hodnocení stanovených výsledků databáze ikon.

Závěrem: Velice povedený a praktický web pro práci nejen s grafikou, který si po použití mnoho uživatelů určitě oblíbí.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Měření dostupnosti webu zdarma
, ,
Show Buttons
Hide Buttons