PDF online – Aplikace na úpravu PDF souborů zdarma

Mnoho z nás při práci na počítači častokrát zaskočí soubor ve formátu PDF. Hledáme různé převodníky jako například pdf do wordu o kterém jsem tu už jednou psal v článku “PDF do Wordu zcela zdarma! Tak tohle nesmí chybět ve vašem prohlížečia mnoho dalších.

Teď tu chci však představit online aplikaci na úpravu PDf dokumentů online a zdarma. Jedná se o aplikaci s názvem PDFESCAPE. Jedná se o první aplikaci která umožňuje editaci pdf online bez nutností instalace software do počítače. Aplikace je založena na XHTML, JavaScriptu, XML a AJAXU.

Editor nabízí spousty možností jako je například vkládání textů, značek, obrázků atd. Výslednou práci si můžete opět stáhnout do počítače nebo ihned rovnou vytisknout.

PDFESCAPE také nabízí nástroje pro webmastery nebo integraci do ASP.NET. Tento online PDF editor naleznete na stejnojmenné adrese www.pdfescape.com , kde pro použití zdarma bez registrace použijte tlačítko Start Using Unregistered. Po vstupu na tuto stránku máte na výběr ze čtyřech možností. Zmíním tu první tři a to:

  • Vytvoření nového PDF souboru
  • Nahraní PDF souboru z vašeho počítače
  • Otevření existujícího PDF souboru z internetu

Použití této online aplikace zdarma na editaci PDF je omezenou maximální velikostí souborů na 10MB a max. 100 stránek dokumentu. Pokud by vám toto nestačilo můžete využít tzv. Premium služby v hodnotě cca 10dolarů.

Pro správnou a bezchybnou funkci aplikace je požadavek na internetový prohlížeč min. IE6+ , Firefox 2+, Safary 2+, Chrome nebo Opera 9.5+.

Tip na příspěvek:  Aktuální zpravodajství na Vaší lište - Nová služba ČT24

Závěrem ještě chci napsat že tato aplikace může dobře posloužit i jako pdf prohlížeč online.

Sdílejte článek přátelům:
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons