České aplikace na podporu email marketingu a tvorbu HTML šablon

Již několikrát, jsem zde na WebiTech.cz psal o různých aplikacích na správu kontaktů a hromadné rozesílání emailů. Dnes tu mám tip na další českou aplikaci, která určitě také stojí za zvážení, a může konkurovat zahraničním službám tohoto zaměření.

Jedná se o službu ecomail.cz, která nabízí mnoho pokročilých funkcí pro email marketing, ale hlavně funkci rozesílání emailů.

ecomail

Pro službu Ecomail.cz bude rozesílání newsletterů a emailingů hračkou

Hlavním úkolem Ecomail.cz je hromadné rozesílání oblíbených newsletterů a emailů. Celá tato služba nabízí mnoho funkcí, které jsou při používání tohoto marketingového kanálu zapotřebí.

Můžete využívat kapacitu rozesílání až 500 tis. emailů za hodinu. Celé to můžete sledovat v integrovaných statistikách. Aplikace má navíc online nástroj na tvorbu a návrh vašich newsletterů.

Propracované statistiky, vás budou informovat o důležitých informacích pro další plánování kampaní. Mezi důležité patří například statistika doručení, demografická analýza a vyhodnocení poštovních klientů. Samozřejmostí je i možnost importu vašich stávajících kontaktů a to ať z excelu, CSV nebo přímo přesunutím z MailChimpu.

Mezi další výhody a užitečné funkce určitě stojí za zmínku podpora responzivních šablon, možnost vlastní html šablony, propojení se službou Google Analytics a možnost propojení s oblíbeným systémem pro e-shop Prestashopem. Také umí pracovat s dedikovanou IP adresou, což můžou ocenit především větší klienti, kterým záleží na vlastní reputaci.

Cenová politika Ecomailu, je rozdělena do několika možností, přičemž první verze je zdarma. Ta nabízí až 500 kontaktů v databázi a rozeslání 100 emailů za měsíc. Dále následují další balíčky, které jsou již zpoplatněné, a už jen záleží na vás, jakou kapacitu potřebujete. Přibližně to začíná na 200 měsíčně (2000 kontaktů/6000 emailů), až po 3.000 (40 000 kontaktů/ neomezeně emailů). Samozřejmě můžete využít i větší kapacitu, kdy vám udělají individuální cenu.

Tip na příspěvek:  Klíč k úspěchu v online podnikání a využití potenciálů eCommerce nabídne konference Meet Magento

Tip: Online HTML email editor šablon

Když už tu dávám tip na rozesílání emailů, tak mám ještě jeden, a to na online editor šablon. Jedná se o aplikaci origamail.cz, která je sice zatím v beta verzi, ale určitě má dobře našlápnuto na úspěch. Jedná se o novou českou aplikaci.
Pomocí této aplikace, snadno vytvoříte vlastní HTML email či newsletter. Vše se řeší online za pomocí jednoduchého a přehledného editoru zdarma.

origamail

Náhled online editoru origamail.cz

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,

Show Buttons
Hide Buttons