TUESDAY Business Network: Osmý ročník soutěže CREATIVE COMMUNICATION AWARD byl vyhlášen

cca - TUESDAY Business NetworkSoutěž CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2009 vyhlašuje již po osmé sdružení technologických podnikatelů TUESDAY Business Network. Jejím hlavním cílem je upozornit na originální telekomunikační, mobilní a internetové aplikace na českém trhu a ty ocenit. Současně je cílem také podpora informovanosti o zajímavých projektech a firmách, které v této oblasti působí.

Registrovat se lze prostřednictvím formuláře na stránkách www.WEDNESDAY.cz, a to až do 10. ledna 2010, kdy budou přihlášky uzavřeny. V následujícím období bude přihlášené projekty hodnotit odborná porota, tvořená členy programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY, zástupci dodavatelů technologií, operátorů, poskytovatelů obsahu či konzultanty. Porota bude u soutěžních aplikací hodnotit mimo jiné nápad, atraktivitu, vliv na trh nebo obchodní model. Vítězové získají kromě věcných cen věnovaných partnery také certifikát, který lze využít pro další propagaci a PR.

Soutěž je primárně určena pro vývojářské společnosti, dodavatele hardware, poskytovatele obsahu, provozovatele infrastruktury, marketingové agentury, média a internetové portály. Do soutěže se mohou přihlásit jak společnosti, tak i jednotlivci. Mezi základní podmínky patří být vlastníkem či oprávněným vykonavatelem všech práv. Přihlášená aplikace musí být v provozu nebo alespoň připravena pro testování. Letos se zaměří porota zejména na nové mobilní aplikace pro Nokia Ovi, Windows Phone nebo iPhone a na sociální sítě typu Facebook.

Soutěž CREATIVE COMMUNICATION AWARD vznikla sloučením soutěží CREATIVE MOBILE AWARD a BEST BROADBAND APPLICATION, které od roku 2002 ocenily více než 20 mobilních a broadbandovaných aplikací na českém trhu.

V loňském ročníku soutěže uspěly tyto projekty:

Cena odborné poroty – Seznam.cz na mobil – mobilní portál

  • od společnosti Seznam.cz, a.s., www.seznam.cz
Tip na příspěvek:  Výhody spojené s projektem Microsoft Office Home Use

Cena uživatelů – sms.sluzba.cz – SMS a PremiumSMS řešení pro provozovatele internetových shopů

  • od společnosti Axima s.r.o., www.axima-brno.cz

Partnery soutěže jsou společnosti Ericsson, Nokia Czech Republic, Nokia Siemens Networks, T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic. Soutěž je pořádána v rámci pravidelných setkání podnikatelů v telekomunikačním, mobilním a internetovém businessu s názvem COMMUNICATION WEDNESDAY.

Více  na : http://www.iinfo.cz/tiskove-centrum/tiskove-zpravy/tbn-soutez-cca/

Sdílejte článek přátelům:
Show Buttons
Hide Buttons