Sledujte své sportovce on-line na ZOH.cz

silverlightUžijte si kvalitu olympijských přenosů, kterou vám zajistí technologie Silverlight.

Fanoušci zimních olympijských her ve Vancouveru budou moci sledovat sportovní klání nejen v televizi, ale také on-line na olympijském webu České televize www.zoh.cz. Internetové vysílání divákům nabídne sportovní přenosy České televize běžící v danou chvíli na ČT2 a ČT4 (včetně verze ve vysokém rozlišení vysílané na ČT HD) a navíc bude k dispozici dalších 6 kanálů s přímými přenosy z Vancouveru a Whistleru, které by se do televizního vysílání nevešly.
Díky technologii Silverlight tak bude možné sledovat až 8 sportovních utkání v jednu chvíli. Diváci se ale mohou těšit i na textové shrnutí nejzajímavějších událostí, které bude v celé řadě případů obohaceno o možnost sledování záznamu. Portál dále nabízí upoutávky na nejdůležitější sportovní přenosy, bezprostřední komentáře sportovních redaktorů, zobrazení nejdůležitějších zpráv a diváckou diskusi. Vysílání bude možné spustit ve všech operačních systémech včetně Windows, Linuxu a Macu i ve všech internetových prohlížečích. Divák bude mít i možnost výběru obrazové kvality podle svých technických možností.
Více informace o technologii Silverlight, která zaručuje vysokou kvalitu obrazu ale i uživatelskou přívětivost, diváci získají na adrese www.silverlight.cz, kde je možné aplikaci také bezplatně stáhnout.
Tisková zpráva: http://www.microsoft.com/cze/presspass/msg/20100211_news2.mspx

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  SilverJobs jako lifestylový pracovní portál pro starší uchazeče o práci
Show Buttons
Hide Buttons