Převod video souborů online s aplikací Mediaconverter

Převod video souborů Online aplikace s názvem Mediaconverter.org si určitě zaslouží zařadit do vašich oblíbených položek nebo minimálně by jste o této online službě měli vědět.

Častokrát jsem potřeboval konvertovat multimediální soubor a najednou jsem zjistil že zrovna nemám nainstalovaný potřebný program pro převod videa nebo audio souborů.

Tato online aplikace zdarma Vám umožní převádět soubory bez dalších potřebných nástrojů. Jediné co potřebujete je znát tuto aplikaci a připojení k internetu.

Mediaconverter podporuje tyto multimediální soubory 3g2, 3gp, asf, avi, flv, m4v, mkv, mov, mp3, mp4, mpeg, ogg, rm, wav, wma, FMV

Tato online aplikace nabízí také placenou verzi která umožňuje větší množství dat a velikost převáděného souboru, ale pojďme se zaměřit na verzi free tedy zdarma jak je zvykem na tomto webu.

Ve verzi zdarma nemůžete nahrát soubor větší něž 100 MB a pět souborů za den. Můžete také využít propojení se známou službou Youtube. No prostě jde o online konvertor mediálních souborů , a vzhledem že ho použijete jednou za čas tak verze free zcela postačí. Pokud potřebujete převádět větší soubory tak samozřejmě na tomto webu také po registraci můžete, ale osobně doporučuji použít už nějaký program který toto umožňuje a nebudete ztrácet čas s přenosem a stahováním z internetu.

Mediaconverter.org   Online konvertor mediálních souborůwww.mediaconverter.org

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vector Paint nástroj na vytváření vektorů online!
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons