Jízdní řády vlaků a autobusů – IDOS

Jízdní řádyJízdní řády vlaků a autobusů IDOS – Spoustu lidí dnes využívá internet ke hledání jízdního řádu vlaků , autobusů atd. Dnes je spoustu stránek které tyto služby vyhledávání v jízdním řádu online nabízejí.

Chci vám tu dnes představit dvě stránky které osobně používám a které patří k těm nejpoužívanějším na českém internetu. Jedná se o portál IDOS na adrese jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni  kde můžete hledat vlakové, autobusové spoje a nově také letecké stačí napsat odkud kam případně upravit parametry vyhledávání a v okamžiku máte výsledek vašeho spoje s ihned možností tisku.

Pokud chcete vyhledat mezinárodní spoje tak je tu jeden podobný portál a to na adrese www.onlinebus.cz . Pohodlné vyhledávání spojeníVám umožní porovnat nabídku všech autobusových spojení z ČR do zahraničí i zpět.

Můžete zadat přímo město bez zadání státu, zadáte-li však nejdříve stát, budou Vám v další liště nabídnuta jen města, která jsou v zadaném státě obsluhována.Více se dozvíte přímo na uvedených stránkách.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  www.siknese.cz originální recykloserver, David mezi Goliáši
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons