Dovolená u moře nejen v Chorvatsku

Tak už se nám blíží konec zimy a začínáme přemýšlet kam v létě na dovolenou. Je to jednoduché stačí pouze přístup k internetu a hned máte na výběr z mnoha cestovních kanceláří nebo hned můžete využít vyhledávacích specializovaných webů na kterých si vyberete dovolenou vašich snů a podle vašich požadavků.
Můžete využít i možnosti last minute zájezdů tedy zájezdů na poslední chvíli a tak třeba ušetřit nějakou tu korunku za zvýhodněný zájezd.
Také se vyplatí sledovat akce , jako třeba děti zdarma atd. Mez nejoblíbenější destinaci českého národa patří Chorvatsko.

Chorvatsko (starší název Charvátsko, chorvatsky Hrvatska) je nástupnický stát bývalé Jugoslávie, který se geograficky nachází na pomezí střední a jihovýchodní Evropy. Jeho sousedy jsou Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina a Černá Hora. Hlavním městem je Záhřeb.

Pokud se chcete dozvědět více tak navštivte třeba web http://ochorvatsku.cz/index-czech , kde naleznete spoustu zajímavých informací o Chorvatsku.

Webové online kamery Chorvatska: http://www.izor.hr/webcameng.htm , http://www.makarska-croatia.com/webcam

Pomerně slušný seznam web kamer v Chorvatsku včetně vnitrozemí naleznete na http://chorvatsko.travel77.com/web-kamery-on-line.php
Počasí v Chorvatsku: http://www.croatia.hr/Flash/vremenska.swf
Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  SUPER povedené online editory audio, image atd….
Show Buttons
Hide Buttons