Antivir ZDARMA

Antivirus s anti-spyware ochranou pro Windows ZDARMA – avast! Home Edition

Antivir ZDARMAavast! Home Edition představuje nejlepší dostupnou antivirovou ochranu s vestavěnými antispyware, antirootkit a sebeobrannými moduly. Navržen tak, aby ochránil vaše cenná data a programy a přitom si zachoval jednoduchost používání. Jednoduše nainstalovat a zapomenout. avast! Home Edition je k dispozici zdarma pro domácí, nevýdělečné použití.

 

Více na stránkách produktu : http://www.avast.com/cze/avast_4_home.html

avast! antivirus je antivirový program, který od roku 1988 vyvíjí ALWIL Software, a. s. sídlící v Praze, České republice. Je dostupný ve 27 jazykových mutacích. Od svého vydání se verze avast! 4 Home stala jedním z nejpopulárnějších plnohodnotných freewarových antivirových řešení pro uživatele Microsoft Windows. Nyní má avast! (Home verze) 80 milionů zaregistrovaných uživatelů. Od verze 4.8 antivir nově obsahuje také ochranu proti spyware a rootkit.

Název avast! vznikl dle Eduarda Kučery, předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti Alwil Software, zkratkou ze slovního spojení „AntiVirus Advanced SeT“, protože původní program v roce 1988 byl napsán jako nástroj složený z mnoha utilit.

Program je zdarma pro domácí a zároveň nekomerční použití a často je přirovnáván k brněnskému softwaru AVG od společnosti Grisoft.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Avast

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Bezpečnost webové stránky pod kontrolou
Show Buttons
Hide Buttons