Počasí v Chorvatsku – kde nejdete nejlepší informace

Počasí v Chorvatsku – Blíží se čas dovolených a jak už je zvykem spoustu z vás se chystá do Chorvatska a tudíž samozřejmě Vás bude zajímat jaké je v Chorvatsku počasí. Našel jsem spoustu stránek na internetu které tyto informace poskytují ale chci zde představit asi nejlepší které o počasí v Chorvatsku přinášejí nejlepší informace a nejen to.

Mezi první patří web na adrese www.pocasi-chorvatsko.cz . Na tomto webu naleznete nejen informace o počasí , ale také počasí z hlavních měst jako je např. Porec, Pula, Rijeka, Zadar, Split, Makarská nebo Dubrovník.

Mez další je stránka na http://www.in-pocasi.cz/pocasi-evropa/chorvatsko/ která taktéž nabízí informace o počasí v chorvatsku stejně jako předchozí. Navíc je zde přímí odkaz na webové kamery z tohoto prostředí. Navíc zde jsou radarové snímky a co hlavně … Tabulka s teplotou moře v chorvatsku v jednotlivých rekreačních střediscích. Takže pokud se chstáte do chorvatska tak určitě navštivte weby o počasí a dozvíte se více informací které Vám mohou lépe naplánovat vaši dovolenou v chorvatsku.

Ještě jedenvelice důležitý odkaz o počasí v celém Chorvatsk na: http://meteo.hr/

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Internet Banka - Internet banking neboli internetové bankovnictví – Do banky s internetem
, ,
Show Buttons
Hide Buttons