Nokia – 3 mobilní hry ZDARMA!

logo nokiaNokia v České republice posiluje komunikaci přes sociální sítě a na Facebook přidává další projekt: „Nokia – 3 mobilní hry ZDARMA!“

Společnost Nokia posiluje v České republice komunikaci přes sociální sítě a k již existujícímu projektu Testujeme svět s telefony Nokia přidává další: „Nokia – 3 mobilní hry ZDARMA!“. Uživatelé Facebooku tak mají možnost nejen telefony Nokia osobně otestovat a vžít se tak do role novinářů, ale také hrát své oblíbené hry a k tomu získat poslední novinku Nokia X6 nebo stereofonní headset BH-214.

Nový projekt, který Nokia komunikuje přes komunitní server Facebook a mobilní webovou stránku m.nokiahra.cz., se jmenuje: „Nokia – 3 mobilní hry ZDARMA!“. Celá akce byla spuštěna 1. 4. 2010 a potrvá až do 26. 5. 2010. Je rozdělena do čtyř soutěžních kol a každý zájemce může soutěžit paralelně ve dvou oblastech – o nejvyšší skóre v soutěži Los rakeťák a o nejvyšší počet bodů za šíření her Los rakeťák, 3BIT had a Nokia Solitaire v rámci Facebooku. Všechny výše uvedené hry jsou k dispozici zdarma na Ovi Obchodě. Výhry v každém kole jsou telefon Nokia X6 16GB a 2 stereofonní headsety BH-214. Projekt se právě nachází ve své polovině a aktuálně se může pochlubit číslem 5 039 členů skupiny.

Dlouhodobý projekt „Testujeme svět s telefony Nokia“ pomáhá uživatelům blíže se seznámit s nejnovějšími přístroji společnosti Nokia. Je možné se vžít do role novináře, telefon otestovat a o zážitky se podělit se členy skupiny nebo svými blízkými. První kolo projektu bylo spuštěno v červnu 2010 s vlajkovou lodí roku 2009 – modelem Nokia N97. Ve druhém kole, které bylo ukončeno v únoru 2010, pak bylo možné testovat první zařízení s operačním systémem Maemo, model N900. Společnost Nokia půjčovala v devíti kolech šest přístrojů na desetidenní test vylosovaným členům skupiny. Nokia N900 se tak dostala do rukou 54 zájemců po celé republice.

Tip na příspěvek:  QR kód - Kaywa generátor vytvořte si vlastní qr kód zdarma

Iniciativou zájemců a fanoušků Nokia N900 bylo na Facebooku vytvořeno diskusní fórum, kde se postupně objevilo mnoho témat. Nejnadšenější testeři obohatili své vlastní blogy, kam pečlivě zapisovali postřehy a recenze. O novince se také debatovalo na zdi skupiny, do sekce fotografií pak vybraní testeři ukládali řadu fotografií a v sekci odkazy se pravidelně umisťovaly linky na zajímavé články z nejrůznějších odborných serverů.

Druhé kolo projektu Testujeme svět s telefony Nokia navázalo na úspěch první série. Šance otestovat zdarma model N900, a nakonec jej i za nejlepší recenzi vyhrát, přilákaly do skupiny další stovky fanoušků a během několika dní počet členů této skupiny přesáhl tři tisíce. Společnost Nokia v závěru testování obdržela několik desítek recenzí, z nichž redaktoři odborného serveru MobilMania.cz vybrali dvě nejlepší. Jejich autoři, Daniel Stříbrný a Vojtěch Hejret již nyní používají své nové přístroje Nokia N900.

Zájem fanoušků o testování modelu Nokia N900 byl opravdu veliký a 100 % testerů by si možnost vyzkoušet další přístroj ihned zopakovalo. Proto Nokia plánuje další kolo testování, o jehož podrobnostech bude všechny zájemce včas informovat.

Tisková zpráva: http://www.nokia.cz/o-spolecnosti-nokia/tisk/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy?newsid=-40431

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons