Zaměřte svou pozornost na novou sociální síť

Sociální síť Spacespy vstupuje po několika letech vývoje na veřejnost a chystá se rychle rozšířit do celého světa. Vypadá to, že se máme opravdu na co těšit. Pojďme si ji zde krátce představit a ukázat co můžeme očekávat a co nám Spacespy může nabídnout oproti stávajícím, jako například Facebook, Twitter atd..

spacespy

Jedná se o nový projekt, který začal vznikat přibližně před třemi lety na Slovensku a určitě ho lze zařadit mezi významné stratupy v této oblasti. Jeho hlavním iniciátorem a autorem projektu Spacespy je Richard Olšovský.

Tato síť je postavená trochu jinak než u současných soc. sítí a díky tomu má určitě velký potenciál stát se úspěšnou službou po celém světě. Chce oslovit uživatele a obchodníky tak aby byla pro obě strany větším přínosem (win-win). Jednoduše se dá říci, že obchodník bude lépe cílit svou reklamu, hledat nové obchodní kontakty a běžný uživatel za zhlédnutí reklamy (zprávy) dostane zaplaceno. Tato myšlenka a přístup autorů mě opravdu zaujala.

Zkuste si představit, kolik hodin měsíčně strávíte na soc. sítích a kolik za tu dobu jste přinuceni vidět reklam? A teď si představte, že v tomto novém projektu za to dostanete ještě zaplaceno!

Naopak z pohledu obchodníka si zkuste představit, že díky Spacespy můžete oslovit konkrétní uživatele. Uveďme si příklad. Otevřete si malý obchůdek nebo hospůdku a chcete oslovit kontakty v malém okruhu daného místa třeba 1km. S nástroji v aplikaci to není žádný problém.

Více nástrojů pro vaše statusy

Dík statusům můžete využít tuto síť daleko více, než doposud.

Tip na příspěvek:  Redakční systém pro obce zdarma ?

Asi hlavním rozdílem je, že status můžete ohraničit časovým úsekem a navíc definovat konkrétním místem včetně označení na mapovém podkladu. Navíc máte jednoduchý přehled o kontaktech, které se na daném místě nacházejí. S touto funkci souvisí i to, že můžete prohledávat konkrétní místo na mapě a vyhledávat kontakty v jeho okolí.

Spacespy

Jak můžete vydělávat s Spacespy

Registrace do Spacespy je samozřejmě zdarma. Vydělávat budete i ve členství zdarma díky placeným zprávám, za které dostanete 0,05 kreditu. Pro představu 1 kredit odpovídá hodnotě jednoho eura. Pokud však chcete vydělávat ještě více je možnost prémiového členství v hodnotě necelých 10€, což je přibližně 270 korun jednorázově. Pokud budete mít toto členství, můžete vydělat i na tom že pozvete své známé do této sítě a budete za to finančně odměněny. Jak to funguje, se nejlépe dozvíte přímo po registraci zdarma v samotné aplikaci. Je tam k dispozici mnoho dalších informací v češtině a také videa, která vás nejen naučí jak síť používat, ale také jak sní vydělávat. Stručně řečeno jde o Multilevel Affiliate Marketing.

Závěrem určitě doporučuji minimálně otestovat členství zdarma. Spacespy nabízí jednak mnoho nových možností pro vyhledávání obchodních partnerů, příležitostí a cílenou reklamu. Také nabízí něco nového běžným uživatelům, včetně výdělku. Také je nutno podotknout že jde o novinku a mnoho uživatelů současných konkurentů se už začíná poohlížet po něčem jiném (inovativním) a to Spacespy rozhodně je.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons