Webzoom.cz – magazín pro všechny webmastery a internetové podnikatele

Webzoom.cz je na českém internetu necelý rok. Za tu dobu se profiluje jako praktický rádce ze světa internetu a online marketingu. Zaměřuje se také na aktuální zpravodajství z českého a zahraničního internetu a taky na monitoring sociálních sítí.

Jak jsme již zmiňovali, velkým tématem portálu Webzoom.cz je online marketing, kde na magazínu najdete praktické tipy a články z oblastí jako e-commerce, e-mail marketing, PPC či SEO optimalizace. Nejen okrajově se také magazín věnuje obchodu a firemní politice.

webzoom-webdesign

Největším tématem však na Webzoom.cz jsou přímo kategorie vývoj webu či webdesign. Na stránkách nalezneme některé prémiové soubory zdarma ke stažení nebo také kvalitní wordpress šablony. Nedávno byl také na Webzoom.cz spuštěn kalendář akcí či týdenní speciál, který monitoruje uplynulé dění na internetu a sociálních sítích.

„V současné době jsme stále na začátku, teprve hledáme hlavní směry, kterými se s magazínem ubírat. Každopádně cíle jsou jasné – vytvářet kvalitní magazín, který pomáhá zejména začínajícím internetovým podnikatelům, webmasterům a vlastně všem, kteří se pohybují kolem webů a startupů“, dodává jeden ze zakladatelů Pavel Forst.

Aktuálně na Webzoom.cz najdete téměř 300 článků a v posledních měsících a týdnech jde vidět, že autoři magazínu stále hledají cesty, jak portál vylepšit a jak nabízet stále více kvalitních informací.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Aviary – svět plný online nástrojů
, , , ,

Show Buttons
Hide Buttons