Využijte data na svůj web zdarma se službou Tixik.com

TixikNa začátek co je vlastně Tixik. Jedná se o několikajazyčný cestovní portál který shromažďuje informace o turistických zajímavostech a cestovních službách z více jak 230 zemí a teritorií celého světa.

Vizí tohoto webu je vybudovat celosvětovou cestovní platformu, a vybudovat tak centrální místo pro zajímavé informace a informace o službách tohoto oboru.

Kdo čte tento internetoví deník tak ví o co zde asi půjde. Je zde jedna možnost jak využít tyto informace – doplňkové služby tohoto webu Tixik na svém webu a navíc jednoduše a zadarmo popřípadě využít API.

Mezi možnosti využití a obohacení svého webu paří plánovač výletů na míru, satelitní mapu, turistické informace z vašeho okolí, mapu svého sídla na web, mapu výletu nebo poznávacího zájezdu a další užitečné pomůcky jako například GPS Generátor, Head maps atd.

Užitečná pomůcku na váš web

Pokud jste majitelem webu třeba který se zaměřuje na cestování či města nebo obce tak se jedná určitě o užitečnou pomůcku na váš web.

Použití a generování zdrojového kódu je velice jednoduché a nechám ho na posouzení vás pokud budete mít zájem tak na webu http://cs.tixik.com/tools všechny výše zmiňované pomůcky naleznete. Na výběr máte z vytvoření HTML nebo Javascriptu.

Pokud se budete rozmýšlet kterou variantu zvolit, tak doporučuji Javascript protože tím zaručíte že zveřejněné informace budou aktuální při každé  změně nebo aktualizaci ve službě Tixik a navíc bez nutnosti vašeho zásahu do zdrojového kódu webu.

No a na závěr nezapomeňte na využití jejich služeb API. O co se jedná? No prostě všechny jejich informace můžete propojit do svého webu přesně na míru jak budete potřebovat.

Tip na příspěvek:  Jak vytvořit webový formulář online a zdarma?

Využití dat pro API z Tixik.com můžete bezplatně využít ve své nekomerční, ale i komerční aplikaci.  API je velmi jednoduché a neustále se zdokonaluje.

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons