Výdělek na internetu a osobní rozvoj pod jednou střechou

Nedávno jsem zde na WebiTech.cz představoval projekt určený online vzdělání v oblasti osobního rozvoje.

Projekt YeahCoach (YC) mě natolik nadchnul, že jsem se do něj také zapojil. Rád bych se zde podělit o novinky a události, které od té doby pokročili a také proč jsem se do projektu vlastně zapojil.

Proč jsem se stal součástí tohoto projektu?

 • Rád zkouším nové možnosti výdělku na internetu
 • Vzdělání a nástroje v oblasti osobního rozvoje
 • Možnost budování vlastního týmu
 • Výhody práce online
 • Nové a kvalitní kontakty
 • Možnost pomoci ostatním
 • Příležitost a očekávaná expanze do zahraničí
 • Zajímavá alternativa k affiliate programům
 • Jde použít možnost duplikace

fb

Jeden z hlavních důvodů proč mě aplikace tak zaujala, je možnost být u něčeho na začátku a vlastně i celá myšlenka tohoto projektu YC.

Častokrát jsem byl zapojen do různých affiliate a partnerských programů. Něco mě však na tom chybělo. Těžko asi říci co. Možná to byla i nezkušenost a malá podpora ze strany affiliate manažerů. Často také jen časově omezená doba kampaně.

Člověk vydal mnoho práce pak prodej a konec. A pořád dokola. Abych ale jenom nekritizoval, byl jsem i u povedených kampaní se skvělou podporou a se skvěle připravenými materiály pro propagaci. Díky těmto akcím a zkušeným manažerům jsem se naučil i mnoho věcí, které fungují, jak co dělat a postupy které jsou už dávno pryč.

YeahCoach mě dal to co mě v affiliate chybělo. Ve své virtuální kanceláři vidíte výsledky a odměny své práce včetně výsledků svého celého týmu. Jste součástí nadšených a podobně smýšlejících kolegů se zájmem o společný výsledek. Máte přístup ke všem vzdělávacím materiálům od významných lektorů a koučů. A co je taky super, že nenabízíte jen výdělek tak jako mnoho zahraničních online programů. Máte příležitost nabízet vzdělání, živé akce, pomoc ostatním a samozřejmě příležitost pro kouče a lektory a navíc brzo do celého světa. Jednoduše řečeno, máte v ruce povedený produkt a už zbývá jen na vás, jak toho využijete.

Tip na příspěvek:  Písma ke stažení zdarma na FontPro!

10

Rozdíl oproti affiliate je vtom, že můžete neustále pracovat s kontakty a opakovaně získávat provize jak z prodej tak i z doporučení aplikace. To je základ síťového marketingu, který můžete dnes vytvářet online. Jediné co potřebujete je přístup k internetu a chuť začít vydělávat. S vyplácením provizí jsem naprosto spokojen, což u některých kampaní, do kterých jsem byl zapojen, tvrdit nemůžu. U YC zatím vždy v termínu a tam kde mají být.

Ještě jsem v úvodu zmínil možnost duplikace. Jde o to, že když vám něco bude fungovat a podělíte se o to ve vašem týmu, získáte obrovskou výhodu oproti jednotlivcům. Není nic jednoduššího než si to otestovat na kalkulačce příjmů, která je ve tvé virtuální kanceláři. Uvidíš, co dokáže týmová spolupráce a co se stane s výsledným číslem, když budeš pro svůj tým příkladem. Doporučuji každému tuto funkcionalitu otestovat.

Dá se určitě říci, že se jedná o start-up takže novinky jsou na denním pořádku. Každý den je aplikace o kousek dál. Díky tomu, se každým dnem zvyšuje hodnota YC a zároveň možnosti pro propagaci. Je to pro mě příležitost sledovat vývoj a úspěchy této společnosti každý den.

Pro koho je aplikace YeahCoach určena?

 • Pro kouče a lektory
 • Pro příznivce osobního rozvoje
 • Pro ty, kteří hledají smysl svého života
 • Pro online marketéry a příznivce online výdělku na internetu
 • Pro ty, kteří chtějí pomáhat ostatním
 • Pro affiláky, kteří chtějí poznat něco nového
 • Pro investory

Novinky v roce 2016

V minulých dnech jsme byli součástí spuštění nové aplikace doplněné a další nástroje a pomůcky osobního rozvoje. Taktéž se úspěšně realizovali živé akce, kde jste mohly být součástí přednášek několika řečníků a zajímavých témat. Došlo k některým novinkám v obchodě, ale hlavně doplnění YC o nástroje osobního růstu – Kompas YeahCoach. A to je pouze malá část toho co nás letos čeká. Už teď se těším na další novinku.

Získej ještě více informací o tomto novém projektu a využij podrobného video průvodce v samotné aplikaci nebo sleduj novinky ve skupině na facebooku, kterou jsem pro tento účel založil. YeahCoach ti ukáže cestu jak dosáhnout vašich snů.

Tip na příspěvek:  Všechny slevy na hromadě – www.sleviště.cz

Chceš se také přidat? Rád tě přivítám do svého týmu!

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons