Telefonní seznam – Identifikujte volajícího na váš mobil kterého nemáte v kontaktech!

Telefonní seznam ve vašem telefonu. Na internetu je ke stažení zdarma užitečný prográmek pro váš mobilní telefon. Jedná se o mobilní aplikaci s názvem ADAFFIX. Aplikaci uvolnil ke stažení provozovatel ZlatéStránky.cz . Provozovatel jedné z největších databází firemních a osobních kontaktů v České republice (telefonní seznam).

Hlavní výhodou, kterou aplikace přináší, je vyhledání identity volaného v průběhu vyzvánění telefonu, pokud číslo není uloženo v telefonním seznamu uživatele. Stejně tak může být zobrazeno jméno neznámého volajícího spolu s datem a časem volání v případě zmeškaného hovoru. Pro vyhledávání identity volajících je využívána databáze ZlatýchStránek.cz a další veřejně dostupné zdroje.

Další atraktivní funkcí aplikace Adaffix je nabídka vyhledání alternativních kontaktů. V případě neúspěšného volání do firmy aplikace nabídne kontakty na konkurenční firmy v nejbližším okolí volané firmy. Funkci ocení uživatelé například při rezervaci restaurace, ubytování a dalších služeb. Aplikace Adaffix je určená pro majitele mobilních telefonů s 3G připojením s operačním systémem Android, Blackberry, Symbian a Windows Mobile. Aplikace je možné zdarma stáhnout na stránkách www.adaffix.cz  a v příslušných app storech.

K psaní článku použity informace z tiskové zprávy na webu ZlatéStránky.cz


YouTube Direkt

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Sledujte co vám letí nad hlavou nebo co zakotvilo v přístavu online
, ,
Show Buttons
Hide Buttons