StudentBook – vše, co každý student potřebuje

StudentBookÚčelem webové aplikace myStudentBook.com je pomoci studentům se správou všech školních záležitostí. Slouží jako novodobý digitální úkolníček, ale od ostatních současných GTD aplikací se odlišuje tím, že je uzpůsobena přímo pro zadávání úkolů a zkoušek, které mohou být přiřazeny k předmětům.

StudentBook umožňuje dokonce vkládání známek a výpočet váženého aritmetického průměru u jednotlivých předmětů. Po vyplnění údajů o škole a třídě je možné sdílet rozvrh, úkoly a zkoušky se spolužáky.

StudentBook funguje v prohlížeči!

Kromě toho, že StudentBook funguje v prohlížeči, je k dispozici i aplikace pro telefony a tablety s Androidem. Zajímavou funkcí je automatický přechod to tichého režimu během vyučování. Při vytváření úkolu se automaticky zjistí aktuální předmět a datum jeho dalšího výskytu, stačí tedy vyplnit pouze zadání úkolu. V budoucnu se chystá rozšíření na další platformy.

StudentBook je lokalizován do 10 jazyků. Uživatelé si mohou zakoupit prémiové funkce – např. barevné zvýraznění předmětů, zobrazení úkolů a zkoušek formou kalendáře, vytvoření grafu postupného průměru známek ($4.99 / rok). Další funkce jako export do Google Kalendáře nebo e-mailové notifikace jsou v přípavě.

StudentBook - vše, co každý student potřebuje

Webová aplikace má v současné době přes 40 tis. registrovaných uživatelů z celého světa, majoritní podíl je z USA. Mobilní aplikaci si nainstalovalo přes 3 tis. uživatelů. Zatím jediným vývojářem této aplikace je Matouš Skála, student humpoleckého gymnázia, který s ní letos vyhrál 1. místo v soutěži JuniorWeb 2012.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Práce s PDF soubory už vás nikdy nezaskočí
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons