Aukce online – Všechny online aukce na jednom místě ? Ano je to tak!

hledej-aukcehledej aukce onlineAukce online – Kdo by neznal inzertní webové stránky jako je Aukro.cz či Odklepnuto.cz a mnoho dalších. Ale pozor je zde web http://hledej-aukce.cz/ který agreguje nabídku online aukcí z více jak z 10 aukčních webů ke dni 9.3.2010 je prohledáváno 13 aukčních serverů. K dispozici je máte všechny po hromadě a nemusíte pracně prohledávat weby a hledat to správné a za správnou cenu.

Katalog je přehledně řazen do srozumitelných kategorií. Samozřejmostí je vyhledávací pole u kterého si samy definujete kde chcete hledat nebo zda chcete hledat všude ve všech aukcích či aukčních portálech nebo můžete využít i funkci rozšířeného vyhledávání. Vyhledané informace si můžete nechat ihned setřídit dle zvolených kriterií (čas, jméno, cena). A co je na tom to hlavní! Informace ze všech webů na jedné stránce na které můžete hned porovnávat. Pokud budete toto používat nemůžete nikdy narazit třeba na praktiky některých špekulantů že někde koupí a jinde prodají a profitují jen z toho že nemáte informace po hromadě.

Na tomto webu můžete získat informace o statistikách prohledávání , jako informaci zde uvádím za poslední měsíc 3 nejhledanější slova 1. skoda 2. boty 3. hodinky. Mezi další užitečné informace patří seznam českých aukčních serverů, weby zabývající se internetovými aukcemi a spoustu článků s touto tématikou.
Samozřejmostí je odkaz na Fórum kde můžete diskutovat Vaše problémy atd.

Pokud tyto možnosti chcete nabídnou Vašim návštěvníkům stránek máte k dispozici zdrojový kód na vyhledávací pole který můžete zdarma vložit do svého webu (zdrojového kódu).

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Inzerce: Online konferencí zdarma nebude nikdy dost
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons