Nový globální systém na podporu byznysu a podnikání YeahCoach Novinka MLM

Pokud jste ještě neměli možnost setkat se s tímto projektem YeahCoach, tak tyto informace rozhodně nepodceňujte. YeahCoach je zcela nový projekt resp. partner pro váš osobní rozvoj a budoucí prosperitu.

Hlavní zaměření tohoto projektu:

  • Vzdělání
  • Obchod
  • Nástroje
  • Pomoc
  • Odměny za doporučení
  • Síťový marketing

Cílem projektu je nabídnout, vše co budete potřebovat k osobnímu růstu a rozvoji pod záštitou jednoho projektu. YeahCoach je osobním průvodcem poskytující unikátní materiály, nástroje a vzdělávací programy od těch nejlepších koučů. Není zapomenuto ani na ostatní a můžete využít například funkce pomáhat druhým pomocí připravovaného nástroje. Kromě výše zmiňovaných výhod a přínosů je zde i možnost neomezeného výdělku.

YeahCoach

YeahCoach je novinka a nástroj na budování globální sítě referenčního marketingu.

YeahCoach (dále jen YC) můžete vydělávat a získávat odměny za prodané produkty a doporučení YC. Co je navíc v tomto systému unikátní? Každý kdo se zapojí, má okamžitý přístup ke všem vzdělávacím materiálům, které mu pomůžou s dalším jeho růstem a zvyšováním výdělku. Získáte okamžitý přístup do vaší virtuální kanceláře, kde máte zobrazeny veškeré výdělky a všechny potřebné údaj k dispozici. Součástí ji i jednoduše přehledná struktura vaší sítě až do 10 linie. Nejedná se o žádné letadlo ani pyramidu. Jedná se o nový byznys model postavený na moderních trendech affiliate a síťovém marketingu. YeahCoach vám navíc nabízí vše zdarma na 14 dní vyzkoušet naprosto zdarma.

„Já o tom vůbec nepřemýšlel, a hned jsem se zapojil. Taková příležitost být u nového projektu – startupu se nevyskytuje každý den. Mnoho z vás jistě chtělo být u začínajícího – nového MLM. A navíc s možností získat mnoho vzdělávacích materiálů a podpory. Jsem rád, že můžu YeahCoach zde představit a upozornit na tuto výjimečnou příležitost.“

CHCEŠ VYDĚLÁVAT UŽ DNES? 

Co je důležité vědět a zde zmínit, že se jedná a výhradně českou aplikaci, která startuje právě teď! Systém je postaven tak aby v nejbližší době zvládl i rychlou expanzi do celého světa.

Tip na příspěvek:  České aplikace na podporu email marketingu a tvorbu HTML šablon

Co vás čeká v sekci vzdělání?

V projektu máte přístup k užitečným radám a návodům nejen pro váš byznys. Naleznete zde i témata zdraví, vztahy atd. Pro praktické vyhledávání je připraven filtr na třídění dle vybraných témat. yeahcoach-vzdelani

Náhled aplikace YeahCoach v kategorii vzdělání

Na co se můžeme těšit?

V sekci Obchod se můžete těšit na živé akce, přednášky a semináře. Můžete se také připravit na osobní konzultace u vybraných koučů a získat nejlepší knihy světa. Také se pro vás připravuje aplikace, se kterou budete mít jak pracovní úspěchy, tak osobní život pod kontrolou. Bude obsahovat poštu, kontakty, kalendář, úkoly, cíle, sdílení a noho dalšího. Dovolím si zde citovat jednu větu autorů projektu. Celý projekt se řídí výrokem Alberta Einsteina: „Chceš-li se stát člověkem úspěšným, musíš se nejdřív stát člověkem užitečným“.

YeahCoach jako příležitost pro kouče a lektory.

Za každým úspěšným projektem stojí kvalitní produkt či služba. Z tohoto důvodu YC dává příležitost i lektorům, koučům a všem kteří májí co předat a naučit. Pomocí tohoto projektu budete mít za vaši práci vždy dobře zaplaceno. YC za vás vyřeší distribuci přímo k novým zákazníkům. Je jedno zda publikujete texty či pořádáte odborné přednášky apod. YC vám pomůže i s jejich realizací. Můžete například využít nahrávací studio či ozvučení vašich akcí. S tímto marketingovým nástrojem se můžete věnovat jen tomu, co umíte. Ostatní už můžete nechat na YC. Už nemusíte řešit vlastní web, vymýšlet propagační materiály, budovat e-shop, řešit platby a fakturace, věnovat se emailingu a podobně.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons