Najděte si dokonalý účes online na internetu

Vítejte v kadeřnictví, které je zcela odlišné od ostatních. Pohodlně se usaďte a… zapněte si počítač.

Happyhair.cz

Vlasy jsou bezpochyby korunou krásy a jejich střih či barva výrazně ovlivňuje vzhled každé i každého z nás. Vybrat si ten pravý účes však není úplně jednoduchou záležitostí. Vhodně zvolený účes vzhled bezesporu vylepší, horší je to v opačném případě.

Naštěstí virtuální svět třetího tisíciletí otevírá bránu novým možnostem. Jednou z nich je možnost zkoušet a vybírat si mnoho účesů online. Jedinečným projektem je Virtuální kadeřník a vizážista přístupný na happyhair.cz . A hledání perfektního účesu či make-upu může začít!

Happyhair.cz

Zkoušení účesů může být tak jednoduché

Stačí vložit portrétovou fotku a vydat se na cestu plnou proměn. Po ruce máte více než 5300 účesů z dílny světových profesionálů. Výběr odstínu nebo jednotlivé kategorie střihu jsou jen na vás. (Jistě mi dáte za pravdu, že) Velmi inspirativní jsou společenské účesy či svatební účesy, a to nejen pro nastávající nevěsty. Celkovou proměnu završte nápaditým make-upem, či dokonce změnou barvy očí. Jednotlivým proměnám se nebudete stačit divit.

Happyhair.cz

Buďte trendy

Díky množství aktualizovaných článků a kategorii účesy celebrit vás žádné módní trendy nezaskočí. Vyberte si z rozsáhlé databáze účes své oblíbené celebrity a ocitněte se tak na okamžik „v její kůži“. Nejnovější účesy z červeného koberce či jiných akcí plných slavných osobností jsou samozřejmostí. Navíc můžete nakouknout i do předních kadeřnictví a hledat inspiraci i mezi neuvěřitelnými střihy světových salonů. K definitivnímu rozhodnutí o změně vás možná přesvědčí nejnovější účesy 2015.

Tip na příspěvek:  Detailní 3D mapa Marsu online - Tip na super web

Interaktivita je zábavná

Nezapomeňte, že se s ostatními uživateli happyhair.cz můžete zapojit do živé debaty. Vložte svou vydařenou proměnu do veřejné galerie a vyzvěte tak ostatní uživatele k jejímu hodnocení a komentářům, které vám mohou pomoci rozluštit účesové dilema. I ostatní uživatelé jistě ocení, pokud jejich proměny budou pochváleny či okomentovány.

A bonbónek na závěr

Virtuální kadeřník a vizážista Happyhair.cz nejnověji nabízí i službu, na kterou nikde jinde ve světě nenarazíte: v jeho prostředí si můžete vyzkoušet kromě účesů, dekorativní kosmetiky a módních doplňků i facelifting – vyhlazení vrásek. Pokud jste zvědaví, nakolik vyhlazení pleti osvěží váš vzhled či nakolik vybělení zubů rozzáří váš úsměv, nezapomeňte vyzkoušet i funkci omlazení.

To, jestli sáhnete po nástrojích a možnostech, které moderní doba přinesla ve formě virtuálního světa, je samozřejmě jen na vás. Když od toho však odhlédneme, platí, že podobnou možnost vytvoření kompletní proměny vzhledu počínaje účesem až po nejmenší detaily své vizáže nikde jinde nenajdete!

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons