Monster.cz představuje novu službu TMS

monserPraha, 6. října 2009 – Společnost Monster přináší jako první v segmentu firem zabývající se online službami práce svým klientům novou službu nazvanou TMS (Talent Management Suite). Jedná se o komplexní HR řešení, které tak plně pokrývá celý náborový proces a také rozvoj a hodnocení zaměstnanců.

Od října 2009 Monster.cz rozšiřuje produktové portfolio o novou službu TMS, kterou má možnost exkluzivně nabízet svým klientům také v České republice. Jde o zcela komplexní HR řešení, které ocení HR pracovníci firem a personálních agentur. TMS je modulární systém, jenž je možné poskládat dle požadavků klienta. Klientům je tak nabízena možnost vytvoření hostingu kariérní stránky (Monster Career Site Hosting) v designu webu klienta. Ta může být součástí klientova intranetu, webových stránek nebo firemního profilu na stránkách kariérních portálů. Tato kariérní stránka obsahuje např. vyhledávání aktuálně inzerovaných pozic – dle lokality nebo oboru pozice, informace o společnosti, vstup do kariérního centra pro uchazeče, přihlášení na nabízené pozice, možnost přeposlat zveřejněné pozice další osobě, doporučení kandidáta přes referenční systém, odpověď na inzerát, vložení odpovědního formuláře, vložení životopisu a motivačního dopisu.

Další možnosti, které TMS nabízí, jsou např. Monster Recruit – systémové řešení pro správu kandidátů a komunikaci s nimi, Monster Custom Recruit – umožňuje přizpůsobení vzhledu dané webové stránky, Monster Performance Assessment – možnost využití ověřených testů pro uchazeče o pracovní místo. TMS poskytuje také Monster Power Reporting – ideální nástroj pro měření veškerých metrik procesu náboru nových zaměstnanců, jako je např. rozvržení času náboru, efektivita zdrojů, finanční náklady atd. „Prostřednictvím Monster Talent Management Suite chceme našim stávajícím a novým klientům nabídnout komplexní HR řešení – od náborového procesu až po samotný rozvoj a hodnocení stávajících zaměstnanců,“ říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel pracovního portálu Monster.cz.
Pro více informací navštivte www.monster.cz.
Více informací o Monster Worldwide, Inc. (NYSE: MWW) naleznete na http://corporate.monster.com

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Seznam.cz nasadil vlastní verzi Skliku
Show Buttons
Hide Buttons