Jak nejlépe navrhnout web a mobilní aplikace

Je mnoho možností jak začít s návrhem vzhledu webu případně mobilní aplikace. Častokrát je nejvhodnější pomůcka tužka a papír, kdy převádíte své myšlenky na papír.

Je dobré však vědět že můžete využít i online nástroje, které jsou zdarma a tuto práci vám značně usnadní. Navíc disponují jak podporou pro webové stránky tak i pro návrh mobilních aplikací. Jednou z nich je online aplikace NinjaMock.

NinjaMock_www

Náhled webové aplikce NinjaMock

Aplikace NinjaMock  je nástroj pro tvorbu dráťáků resp. interaktivní Wireframe editor.

NM (NinjaMock) nabízí opravdu mnoho možností od návrhu až po vkládání různých prvků. Samozřejmostí je i uložení tohoto projektu nebo export do PDF, PNG či HTML souboru.

NinjaMock_ios

Náhled editoru NinjaMock

Drátový editor je poměrně slušně vybaven a velice snadno a intuitivně ovladatelný i bez znalosti angličtiny. Součástí je přítomnost základních šablon a to jak pro web, tak i pro mobilní zařízení. Podporovány jsou například android, iPhone, iPad, Windows Phone, Microsoft Surface atd.

Co také stojí za zmínku je, že pokud v knihovně prvků nenajdete přesně to, co potřebujete, tak můžete využít podporu a integraci známé aplikace IconFinder.

Další výhodou je určit spolupráce na stejném projektu a sdílení projektu pro třetí osobu, která se může vyjadřovat a komentovat tento projekt bez nutnosti registrace.

Koho aplikace zaujala, tak určitě doporučuji otestovat a poznat více funkcionalit a možností použití. Tento článek je pouhým tipem na aplikaci a ne návodem či podrobným popisem.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Webové stránky zdarma se službou webnode
, , , , , ,

Show Buttons
Hide Buttons