Internet za pár let.

Dnes jen zmínka o tom co nás čeká a co přinese internet do budoucna. Pokud si položím tuto otázku tak je velice těžké najít odpověď na tuto otázku. Již v minulosti jsem se na tím pozastavil a ve skutečnosti se internet změnil dalo více než jsem očekával ale především daleko rychleji. Dnešní dobou internetu například hýbou sociální sítě a podobné projekty tohoto charakteru (facebook atd.).

Lidé jsou více a více času na internetu a tak se dá předpokládat že budou hledat veškeré informace na internetu a nezvednou se ze židle. Pro zdraví člověka to teda není nic moc a hold taková je doba a buď se s tím smíříme a budeme držet krok s technologickým vývojem a budeme součástí většiny a nebo můžeme hodit PC z okna a chodit do přírody a najít i jiné věci na světe které nám také přinesou uspokojení. Otázkou však zůstává jestli takový člověk nebude v budoucnu považován za nevzdělance nebo něco podobného.

Dnešní doba nám již teď ukazuje že pokud si budeme chtít v budoucnu pořídit třeba el. spotřebič tak už dnes jsou součástí domácí sítě nebo internetu. Internet už je nedílnou součástí v mnoha zařízeních. Jediné co dle mého názoru zatím pokulhává je cena za připojení a přenosová rychlost. Tam určitě bude směřovat hodně firem a nabízet více možností a dat za nižší cenu. A co bude v budoucnu !! Třeba internet zcela zdarma (nic není zadarmo a je to něčím vykoupeno.)

co na to říká veřejnost …..

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Ovládněte svůj počítač pomocí internetu nebo lokální sítě na dálku s programem TeamViewer
, ,
Show Buttons
Hide Buttons