Hromadná sleva – brzy nás ovládne hromadné nakupování

V dnešní době se na nás valí spoustu nových projektů na využití různých slev a prodejních akcí. Tento rychlí trend je již za oceánem velice rozšířený a není tedy divu že se dočkáváme i my. Systém na využití slev je postaven na velice jednoduchém principu pro získání bezkonkurenční ceny. Jednoduše řečeno se jedná o hromadné nakupování jednoho druhu zboží , tudíž velká množstevní sleva. U těchto slev se nemusíte ničeho obávat jsou bezpečné a funkční.

Aby tento systém opravdu fungoval a přinesl tak slibované akční ceny je nutné aby věc koupil požadovaný počet lidí. Pokud nebude toto množství zájemců o tuto slevu dostatečné obchod se neuskuteční a peníze nebudou z vašeho účtu strženy.

Platební transakce na těchto webech disponují všemi funkcemi jako je v internetových obchodech standardem (účet, převod, PayPal atd.).

Myslím že se jedná o velice dobrý nápad jak srazit cenu výrazně dolu díky množstevnímu nákupu, ale zboží které je nabízeno mě zatím moc neuchvátilo nebo neobsahuje konkrétní zboží o které mám zájem. A jenom proto že to je levné to nemusím hned koupit. A také mě trochu uráží jakým způsobem mohou dodavatelé snižovat cenu jen díky velké objednávce. Pokládám si otázku když by se akční ceny staly standardem za jednotku v normálním obchodě zda by dodavatel na tom prodělával nebo měl menší zisk, nebo se jedná jenom o psychologický trik jak se uspokojíme že koupíme něco levného a ušetříme když to ve skutečnosti vůbec nepotřebujeme ?

Nechci zde odkazovat na některé vybrané weby stačí ve vyhledávači napsat například sleva, slevy, akční cena atd. a máte na výběr spoustu stránek.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Využijte páku moderní doby na vaše objednávky!
,
Show Buttons
Hide Buttons