Google Earth v nové verzi – procházíme se ve 3D po ulicích měst

Google Earth v nové verzi 3D přináší společnost google s neuvěřitelnými snímky přímo z naších ulic se zabudovanou funkcí Street View. Tato aplikace Google Earth vám umožní sledovat veškerá místa na zemi ze satelitních snímků které jsou prostorově upraveny včetně terénu a 3D budov. Dále se můžete ponořit do hlubin oceánu a dokonce i sledovat galaxie ve vzdálených koutech vesmíru.

V této nové verzí nám aplikace Google Earth přináší snímky pořízené přímo z vaší ulice v zobrazení Street View. Dále je vylepšeno zobrazení mostů , budov a dokonce stromů ve 3D. Samozřejmostí se stává jak je u mapových systému obvyklé i vyhledávání míst, tras a spoustu dalších informací.

Mapy na Google Earth jsou průběžně aktualizovány jak uvádějí na svém webu jedná se o snímky 1-3 roky staré. Google Earth není zobrazení v reálném čase, ale třeba se někdy takovéto vymoženosti dočkáme.
Je otázkou zda tato aplikace neporušuje naše soukromý. Když se z vesmíru můžeme dostat až ke svému oknu či se procházet přímo po ulici města.
Nově jsou také na webových stránkách aplikace výukové materiály a videa, které vás seznámí s použitím funkcí a možnostmi v programu.

Abychom mohli tuto aplikaci použít musíme mít minimální konfiguraci pc:
Minimální konfigurace:
Operační System: Windows XP, Windows Vista, nebo Windows 7
CPU: Pentium 3, 500Mhz
System Memory (RAM): 256MB
Hard Disk: 400MB free space
Rychlost připojení: 128 Kbits/sec
Grafická karta: DirectX9 and 3D capable with 64MB of VRAM
Screen: 1024×768, „16-bit High Color“ – DirectX 9 (to run in Direct X mode)

Tip na příspěvek:  Jak optimalizovat webové stránky pro seznam?

Další podrobné informace a návody naleznete na stránkách aplikace Google Earth kde jej můžete zároveň bezplatně stáhnou v nejnovější verzi na http://www.google.com/intl/cs/earth/index.html

 

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons