Pokud jste ještě nepřešli na Mozillu či Chrome nezapomeňte na Akcelerátory do IE

Akcelerátory do IEUžitečné nástroje pro internetový prohlížeč snadno a zdarma. Spoustu uživatelů internetu masivně přechází na konkurenční produkty prohlížečů aniž by znali možnosti využití IE. Volba je samozřejmě na vás. Já požívám skoro všechny ať už z důvodu ladění webových stránek či z důvodu některých funkcí které podporuji jen některé prohlížeče. Takže zde jednoznačně nemůžu říci který prohlížeč je nejlepší.

Z důvodu že se zde hodně věnujeme online nástrojům a aplikacím na internetu tak tuto pomůcku považuji za dobrou a hlavně přínosnou pro uživatele.

Jedná se o takzvané Akcelerátory jinými slovy doplňky pro Váš internetový prohlížeč pomocí kterých můžete získat více možností a usnadnění v Internet Exploreru. Hlavní podstatou akcelerátorů je že na webových stránkách jednoduše označíte text se kterým chcete pracovat kliknete na modrou ikonu akcelerátorů a ihned odešlete text do vámi vybrané služby bez složitého opisování či kopírování textu.

 No nebudu to tu vychvalovat , nebo podrobněji popisovat pokud si chcete udělat obrázek tak koukněte na níže zmíněný odkaz a uvidíte samy.

http://www.iegallery.com/cs/addons/?feature=accelerators

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Naskoč na vlnu Affiliate Marketingu
, ,
Show Buttons
Hide Buttons