Získej 20 dolarů a ještě se nauč obchodovat online!

Naučte se obchodovat online? Jednou z možností jak se naučit obchodování online a jak poznat obchodování s měnami, komoditami či indexy na největší světové sociální obchodní síti máte díky tomuto programu zcela zdarma a navíc se slušným vstupním BONUSEM bez žádné nutné prvotní investice.

etoro

Mnoho z nás o tom už četlo nebo slyšelo a nechalo se odradit již samotnou představou, že uspět v této problematice není jednoduché a že toto není prostě pro nás. Není to pravda. Udělejte si vlastní názor a vyzkoušejte eToro ještě dnes. Uvidíte jak to je v reálném světě finančních trhů, nebo se dokonce právě vy zařadíte mezi ty úspěšné.

Nejedná se sice o českou společnost, ale pro první zkušenost s finančními trhy je jednou z vhodných variant jak se s obchodováním online seznámit. Tato obchodní platforma je jednoduchá a přehledná zejména pro začátečníky, ale zároveň splňuje požadavky pokročilých uživatelů jako je práce s grafy apod. S touto aplikací si poradíte i bez znalostí anglického jazyka.

Obchodujte sociálně!

Mezi hlavní výhodu této obchodní platformy je možnost kopírování reálných obchodů tzv. CopyTrader. Můžete od těch nejúspěšnějších obchodníků pouze kopírovat jejich transakce na své finance. Stačí si pouze vybrat toho správného obchodníka.

Díky této výhodě můžete postavit svůj byznys (portfolio) na obchodování ostatních a hlavně zkušených v tomto oboru. Celé to funguje zcela automaticky. Každá obchodní transakce realizovaná obchodníkem, kterého kopírujete je provedena automaticky i na vašem obchodním účtu. S výběrem toho vhodného obchodníka vám pomůže propracovaná statistika realizovaných obchodů a jeho výdělku za různá časová období.

topetoro

Založení obchodního účtu je zdarma. Taktéž registrace je velice jednoduchá a to pomocí emailové adresy nebo jednoduchým přihlášením pomocí facebooku. Navíc můžete využit demo účet, na kterém vám bude nějaká slušná částka připsána pro odzkoušení celé online aplikace resp. webové platformy pro obchodování. Po registraci a přihlášení pak už jen můžete přepínat mezi demo režimem a reálnými penězi. Nejprve věnujte pozornost demo účtu, kde se naučíte správně obchodovat a zavírat transakce při dosažení zisku a to už na prodeji či nákupu.

Získej 20 dolarů a ještě se nauč obchodovat online!

Jedná se o moderní platformu, která nabízí i mnoho dalších výhod a bonusů pro online obchodování. Můžete začít obchodovat online ihned s reálnými penězi bez nutnosti první investice díky vstupnímu bonusu 20$.

Díky eToro se naučíte v reálném čase nejen obchodovat s měnami či komoditami, ale také poznáte, jak to chodí na finančních trzích. Využívat můžete jak webového online rozhraní, tak i aplikace pro mobilní zařízení (tablety, telefony). Součástí úspěšné registrace je i mnoho výukových materiálů a doporučení pro úspěšné obchodování na finančních trzích nejen v této obchodní platformě.

plus500Jako alternativu můžete využít i systém v češtině, který je také velice jednoduše a přehledně zpracován a to Plus500. Upozorňuji, že tento systém neumožňuje kopírování obchodů tak jako u platformy eToro. Online platforem pro obchodování je mnoho a to i těch domácích. Pro prvotní zkušenost s obchodováním, však doporučuji výše zmiňované a až se z vás stane profík tak určitě využijete, nebo minimálně otestujete i jiné obchodní platformy.

Upozorňuji, že obchodování se dá přirovnat k hazardním hrám, kde se dá jak rychle získat, tak ale také rychle o to přijít. Z tohoto důvodu, je vhodné nejprve věnovat pozornost demo režimu, kde poznáte jak to vlastně funguje. Pro někoho se eToro může stát i zábavou (koníčkem), se kterou navíc vydělá i nějaké finance a naučí se obchodování s forexem atd.

Related Posts

 • 95
  Na internetu se začíná objevovat novinka, která má velký potenciál na úspěch. Jedná se o projekt Liftago Taxi. Podobných projektů již v minulosti vzniklo a nedošlo k plánovanému úspěchu a rozšíření. Liftago Taxi to pojalo trochu jinak a dá se říci, že využilo moderních trendů na internetu a nabízí hned několik možností…
  Tags: a, se, s, internetu, affiliate, nástroje, web, tip, rady, zdarma
 • 92
  Před časem jsme psali o novém partnerském programu BEWIT FRANCHISE jako o novince a nové možnosti výdělku na internetu. Jak je na tom teď? Chci se zde krátce k tomuto tématu vrátit, rekapituloval stav a představit některé novinky pro ty z vás, kdo tento systém ještě nezná. Mezi hlavní výhodu…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, online
 • 91
  Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103. Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl…
  Tags: a, můžete, se, i, internetu, spolupráce, affiliate, programy, partnerská, facebook
 • 91
  Situace u Pay-Per-Post (PPP) systémů v české republice se začíná zlepšovat. S novým projektem KUPčlánek.cz přichází oslovit jak inzerenty po poptávce placených článků tak se také snaží oslovit a nabídnout nové možnosti výdělku bloggerům, překladatelům atd. KUPčlánek.cz se snaží poučit a vnést do PPP systému nové věci a z těch špatných se…
  Tags: a, se, můžete, v, s, i, internetu, affiliate, programy, partnerská
 • 86
  Na začátku září zahájil svou činnost aukční server www.clanky-v-aukci.cz, který je určen ke zprostředkování prodeje originálních autorských textů v aukci. Pojďme se podívat na to, komu je služba určena a co autora k jejímu vytvoření vedlo. Autorem a provozovatelem služby www.clanky-v-aukci.cz je Roman Kümmel. Člověk, který již roky stojí za webovým serverem…
  Tags: a, se, internetu, web, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
, , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *