Zaměřte svou pozornost na novou sociální síť

Sociální síť Spacespy vstupuje po několika letech vývoje na veřejnost a chystá se rychle rozšířit do celého světa. Vypadá to, že se máme opravdu na co těšit. Pojďme si ji zde krátce představit a ukázat co můžeme očekávat a co nám Spacespy může nabídnout oproti stávajícím, jako například Facebook, Twitter atd..

spacespy

Jedná se o nový projekt, který začal vznikat přibližně před třemi lety na Slovensku a určitě ho lze zařadit mezi významné stratupy v této oblasti. Jeho hlavním iniciátorem a autorem projektu Spacespy je Richard Olšovský.

Tato síť je postavená trochu jinak než u současných soc. sítí a díky tomu má určitě velký potenciál stát se úspěšnou službou po celém světě. Chce oslovit uživatele a obchodníky tak aby byla pro obě strany větším přínosem (win-win). Jednoduše se dá říci, že obchodník bude lépe cílit svou reklamu, hledat nové obchodní kontakty a běžný uživatel za zhlédnutí reklamy (zprávy) dostane zaplaceno. Tato myšlenka a přístup autorů mě opravdu zaujala.

Zkuste si představit, kolik hodin měsíčně strávíte na soc. sítích a kolik za tu dobu jste přinuceni vidět reklam? A teď si představte, že v tomto novém projektu za to dostanete ještě zaplaceno!

Naopak z pohledu obchodníka si zkuste představit, že díky Spacespy můžete oslovit konkrétní uživatele. Uveďme si příklad. Otevřete si malý obchůdek nebo hospůdku a chcete oslovit kontakty v malém okruhu daného místa třeba 1km. S nástroji v aplikaci to není žádný problém.

Více nástrojů pro vaše statusy

Dík statusům můžete využít tuto síť daleko více, než doposud.

Asi hlavním rozdílem je, že status můžete ohraničit časovým úsekem a navíc definovat konkrétním místem včetně označení na mapovém podkladu. Navíc máte jednoduchý přehled o kontaktech, které se na daném místě nacházejí. S touto funkci souvisí i to, že můžete prohledávat konkrétní místo na mapě a vyhledávat kontakty v jeho okolí.

Spacespy

Jak můžete vydělávat s Spacespy

Registrace do Spacespy je samozřejmě zdarma. Vydělávat budete i ve členství zdarma díky placeným zprávám, za které dostanete 0,05 kreditu. Pro představu 1 kredit odpovídá hodnotě jednoho eura. Pokud však chcete vydělávat ještě více je možnost prémiového členství v hodnotě necelých 10€, což je přibližně 270 korun jednorázově. Pokud budete mít toto členství, můžete vydělat i na tom že pozvete své známé do této sítě a budete za to finančně odměněny. Jak to funguje, se nejlépe dozvíte přímo po registraci zdarma v samotné aplikaci. Je tam k dispozici mnoho dalších informací v češtině a také videa, která vás nejen naučí jak síť používat, ale také jak sní vydělávat. Stručně řečeno jde o Multilevel Affiliate Marketing.

Závěrem určitě doporučuji minimálně otestovat členství zdarma. Spacespy nabízí jednak mnoho nových možností pro vyhledávání obchodních partnerů, příležitostí a cílenou reklamu. Také nabízí něco nového běžným uživatelům, včetně výdělku. Také je nutno podotknout že jde o novinku a mnoho uživatelů současných konkurentů se už začíná poohlížet po něčem jiném (inovativním) a to Spacespy rozhodně je.

 

Related Posts

 • 90
  Na internetu jsem narazil na jeden produkt, který není ani tak důležitý zde zmiňovat, jako spíše obchodní systém a platforma vjednom ve kterém je projekt realizován. Touto obchodní platformou je Vision For. Jedná se o novinku spuštěnou začátkem tohoto roku, která zejména potěší začínající internetové podnikatele, affiláky a autory on-line…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, rady, youtube, z, videa, web, tip
 • 87
  Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103. Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl…
  Tags: a, můžete, se, internetu, z, spolupráce, affiliate, programy, partnerská, facebook
 • 83
  Na internetu se začíná objevovat novinka, která má velký potenciál na úspěch. Jedná se o projekt Liftago Taxi. Podobných projektů již v minulosti vzniklo a nedošlo k plánovanému úspěchu a rozšíření. Liftago Taxi to pojalo trochu jinak a dá se říci, že využilo moderních trendů na internetu a nabízí hned několik možností…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, nástroje, web, tip, startup, rady, zdarma
 • 81
  Situace u Pay-Per-Post (PPP) systémů v české republice se začíná zlepšovat. S novým projektem KUPčlánek.cz přichází oslovit jak inzerenty po poptávce placených článků tak se také snaží oslovit a nabídnout nové možnosti výdělku bloggerům, překladatelům atd. KUPčlánek.cz se snaží poučit a vnést do PPP systému nové věci a z těch špatných se…
  Tags: a, se, můžete, v, z, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce
 • 80
  Na internetu a nejen na něm máš mnoho možností jak se naučit e-mail marketing, jak budovat databáze kontaktů, jak udělat prodejní webovou stránku a získávat nové zákazníky atd. Nikdo ti však neřekl, že je to pouze 15% tvého úspěchu. Podle dostupných informací Carnegieho institutu je pouze 15 % úspěchu v…
  Tags: a, se, že, v, internetu, rady, youtube, z, videa, web
, , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)