YouTube písničky do MP3 – Stahujte oblíbené písničky z YouTube jako MP3

Mezi velice populární aktivity uživatelů internetu patří stahování písniček v mp3. YouTube do MP3.

youtubeJednou z možností je využití YouTube.com kde sice nejsou mp3 , ale je jednoduchý způsob jak je z video souboru získat. Mimo to je na youtube velice jednoduché vyhledávání a online přehrání toho co hledáte jako mp3 a často snadněji dostupné než na jiných webech nabízejících mp3. jsou zde živé záznamy koncertů , vystoupení atd. no prostě originální nahrávky které jinde nejsou ke stažení.

Mnohokrát jsem, na internetu četl dotazy a návody jak složitě získat mp3 ze staženého videa z YouTube (Youtube písničky) atd. Je k dispozici spoustu programů které vám jedny video pomohou stáhnout nebo ihned překonvertovat jen audio do mp3. Je však zapotřebí stáhnou a nainstalovat potřebné programy a zaplevelit tak váš počítač zbytečným softwarem. Pokud toužíte jednoduše stáhnout z YouTube mp3 tak je zde online nástroj bez nutnosti instalace.

YouTube písničky do MP3 pomocí webové aplikace Video2MP3

Jedná se o web s názvem  Video2MP3 na adrese www.video2mp3.net , kde jednoduše do zadávacího pole uvedete webovou adresu k vašemu video souboru na YouTube a vyberete kvalitu audio souboru do kterého se následně online konvertuje a stáhne do počítače. Jednoduše řečeno po zadání cesty k souboru se online převede video do mp3.

Tato služba je rychlá, zdarma a nevyžaduje žádnou registraci. jediné co potřebujete je URL adresa videa na YouTube. Po konvertování soboru budete vyzváni ke stažení mp3 souboru do pc.

 Upozornění: Při výběru lepšího – vysoce kvalitního mp3 soboru musíte počítat také s kvalitou streamu jaký je na serveru uložen.

, ,
MLM Novinka 2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin

Využij příležitost otestovat nový model vzdělání zdarma.

yc

Získej více informací nebo využij možnosti vydělávat sdílením této aplikace.