Widget neboli udělátka v jedné z nejrozsáhlejších databází, která by neměla zůstat bez povšimnutí!

Widget neboli udělátka v jedné z nejrozsáhlejších databází, která by neměla zůstat bez povšimnutí!

Sdílej Share on Facebook4Share on LinkedIn2Tweet about this on Twitter4Share on Google+3

WidgetChcete obohatit vaši webovou stránku o nějaký dynamický widget , nebo si rovnou vytvořit vlastní? Je to jednoduché s online aplikací www.widgetbox.com se to pro vás stane hračkou a vytěžíte tak maximum těchto udělátek pro web.

Jedná se o jednu z největších databází widgetů která se dá na internetu nalézt. Udělátka jednoduše zatříděny do různých kategorií, které vám usnadní práci při jejich hledání. Také se můžete rovnou podívat na nejpoužívanější nebo na právě přidané.

Ve spodní části webové stránky s widgety jsou přehledy, jak jsou widgety využívány a kolik jich obsahuje galerie. Při psaní tohoto článku je například více jak 257 tis. Položek v galerii a je využíváno na více jak devíti milionech doménách. Docela pěkná čísla která svědčí o originalitě a možnostech této online aplikace.

Ještě malá zmínka pro ty co nevědí co to ten widget vlastně je. Jen ve stručnosti se jedná o tzv. užitečnou dynamickou aplikaci, která může být vložena na vaše webové stránky.

Ttvorba vlastních widgetů se stává harčkou.

Web www.widgetbox.com také umožňuje nejen výběr, ale také tvorbu vlastních widgetů či dokonce mobilních řešení. Aplikace pro vytvoření vám nejprve dá na výběr pro jaký ovladací prvek chcete widget vytvořit např. Blog, YouTube, Flicker, RSS, hlasování a další.

Při testování této online aplikace jsem použil widget pro vložení dynamického RSS zdroje, kde jsem mohl využít více jak 60 témat, využít vytvoření vlastního motivu a spousty dalších možností. Mezi hlavní výhodu musím zmínit  okamžitý online náhled vašeho nastavení což velice usnadní tvorbu právě tak aby výsledná práce zapadla do vaši webové stránky. Nechci to tu zde přechválit , a proto kdo o této variantě uvažuje vyzkoušejte si samy jak jednoduché a intuitivní vytváření to je.

Výslednou práci ať už vlastního widgetu nebo vybraného v databázi pouze pro vložení na webovou stránku stačí zobrazit zdrojový kód a vše je hotovo.

Sdílej Share on Facebook4Share on LinkedIn2Tweet about this on Twitter4Share on Google+3

Vaše komentáře