Webové stránky rychle, snadno a pro nekomerční použití zdarma?

Potřebujete rychle vytvořit webové stránky zdarma?  Tuto otázku může vyřešit nová internetová služba, která právě tento problém řeší. V základu nabízí dvě varianty. Zdarma a placenou pro komerční využití.

Systém Web-rychle je postaven tak aby jeho využití zvládl naprostý začátečník bez znalostí tvorby webové stránky. Jedná se o drag and drop (táhni a pusť). Stránky jsou uloženy na serverech této služby, takže odpadá i otázka webhostingu a s tím spojených služeb.

Web-rychle

Náhled aplikace Web-rychle.cz v administraci.

Pro použití máte možnost vybrat z několika moderních vzhledů (grafických šablon) či popustit uzdu vlastní fantazii s úpravou grafického vzhledu. Samozřejmostí je i mnoho užitečných nástrojů jako třeba napojení na sociální sítě což je dnes nepsanou podmínkou úspěšného webu. Také připojení k vlastní doméně je možné i ve verzi FREE. Nechybí ani podpora responzivního vzhledu, který Vám zaručí bezproblémové zobrazení na tabletu a telefonu resp. na všech zařízeních.

Se službou Web-rychle.cz snadno vytvoříte web pro nekomerční použití jako například osobní web či stránku sportovního klubu apod.

Porovnání verze FREE a PROFI

Verze FREE (pro nekomerční využití)

Prostor na disku 100 MB, přenos dat 1GB/měsíc, využití grafických šablon, podpora zálohy a obnovy dat, mobilní zobrazení, možnost vlastní domény, základní nastavení SEO a cena ZDARMA.

Verze PROFI (pro komerční využití)

Tato placená verze nabízí jak funkce ze služby FREE tak další pokročilé možnosti. Prostor na disku 1000 MB, neomezený přenos dat, emailovou adresu, technickou podporu a možnost vícejazyčných stránek. To vše za cenu 500,-kč/ročně.

 

Musím uznat že Web-rychle je postaven opravdu s důrazem na jednoduché a intuitivní ovládaní což ho staví do popředí využití těchto služeb na tvorbu webu rychle a snadno bez odborných znalostí.

Related Posts

 • 97
  Mezi často diskutované téma a mnoho otázek na diskuzních fórech tvoří otázka „ Jak se naučit jednoduše a rychle programovat? „  Rychlou a správnou odpovědí se může být využití Codecademy či platformy CodeSchool. Projekt Codecademy Vám pomůže s průpravou na cestě stát se programátorem. S Codecademy, které je převážně zaměřeno na výuku…
  Tags: a, programování, web, internet, javascript, dhtml, online, nástroje, internetu, zdarma
 • 93
  Položili jste si někdy otázku „Jak vytvořit webový formulář online?“, nebo jste si jen chtěli usnadnit práci z touto částí webové stránky, které je většinou využívána jako kontaktní formulář a nenašli jste vhodnou aplikaci nebo doplněk pro váš redakční systém? V tomto případě je tento tip na online aplikaci právě…
  Tags: a, online, s, internet, javascript, dhtml, nástroje, internetu, zdarma, programování
 • 90
  Potřebujete rychle vytvořit tlačítko na web? Je zde jedna jednoduchá pomůcka, která vám pomůže s vytvořením rychlého tlačítka a to buď ve formě ke stažení v PNG nebo ve formě kódu na webovou stránku HTML + zdrojový kód pro CSS.   Vyskoušejte generátor tlačítek na web s aplikací Buttonoptimizer. Tvorba tlačítka je velice…
  Tags: a, web, možnost, s, vlastní, použití, zdarma, rychle, tvorba, internet
 • 89
  Pokud jste majitelem webových stránek určitě zvažte možnost nabídnout uživatelům přímé přidání do oblíbených záložek případně nastavení jako úvodní stránku. Stránky se dělají pro uživatele co nejsnáze ovladatelné a tímto Bookmark Javascript Generatorem toho docílíte jednoduše a zdarma bez znalostí programování. Na stránkách http://www.hypergurl.com/generators/bookmark.html jen vyplníte název webu a adresu…
  Tags: a, stránky, javascript, možnost, vlastní, programování, zdarma, webové, online, internet
 • 88
  Jste freelancer SEO konzultant či se jen zabýváte SEO problematikou? Určitě se seznamte s webovým nástrojem Collabim. Nejedná se sice o žádnou novinku, ale připomenutí si určitě zaslouží. Profesionálové v tomto oboru ho mají vždy po ruce a mnoho z nich ho doporučuje. Náhled domovské stránky projektu Collabim Collabim je…
  Tags: a, i, web, zdarma, použití, s, internet, online, nástroje, internetu
, , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.