Využijte data na svůj web zdarma se službou Tixik.com

TixikNa začátek co je vlastně Tixik. Jedná se o několikajazyčný cestovní portál který shromažďuje informace o turistických zajímavostech a cestovních službách z více jak 230 zemí a teritorií celého světa.

Vizí tohoto webu je vybudovat celosvětovou cestovní platformu, a vybudovat tak centrální místo pro zajímavé informace a informace o službách tohoto oboru.

Kdo čte tento internetoví deník tak ví o co zde asi půjde. Je zde jedna možnost jak využít tyto informace – doplňkové služby tohoto webu Tixik na svém webu a navíc jednoduše a zadarmo popřípadě využít API.

Mezi možnosti využití a obohacení svého webu paří plánovač výletů na míru, satelitní mapu, turistické informace z vašeho okolí, mapu svého sídla na web, mapu výletu nebo poznávacího zájezdu a další užitečné pomůcky jako například GPS Generátor, Head maps atd.

Užitečná pomůcku na váš web

Pokud jste majitelem webu třeba který se zaměřuje na cestování či města nebo obce tak se jedná určitě o užitečnou pomůcku na váš web.

Použití a generování zdrojového kódu je velice jednoduché a nechám ho na posouzení vás pokud budete mít zájem tak na webu http://cs.tixik.com/tools všechny výše zmiňované pomůcky naleznete. Na výběr máte z vytvoření HTML nebo Javascriptu.

Pokud se budete rozmýšlet kterou variantu zvolit, tak doporučuji Javascript protože tím zaručíte že zveřejněné informace budou aktuální při každé  změně nebo aktualizaci ve službě Tixik a navíc bez nutnosti vašeho zásahu do zdrojového kódu webu.

No a na závěr nezapomeňte na využití jejich služeb API. O co se jedná? No prostě všechny jejich informace můžete propojit do svého webu přesně na míru jak budete potřebovat.

Využití dat pro API z Tixik.com můžete bezplatně využít ve své nekomerční, ale i komerční aplikaci.  API je velmi jednoduché a neustále se zdokonaluje.

Related Posts

 • 74
  Maqetta je bezplatný on-line HTML 5 editor na stejnojmenné adrese maqetta.org, který umožňuje vytvářet HTML 5 online a bezplatně. Tento online nástroj poslouží především designérům k vytvoření uživatelského rozhraní a pro nepochybně také pro vývojáře. Tento projekt běží pod licencí open source . Jedná se o mocný nástroj jak pro…
  Tags: a, online, se, z, jedná, o, web, javascript, dhtml, nástroje
 • 73
  V krátkosti zde chci představit web který nabízí API modul na vyhledávání v Obchodním rejstříku online. Jedná se o obchodnirejstrik.cz kde můžete použít vyhledávací formulář. Hlavně chci upozornit na API určené pro majitele a tvůrce webových stránek. Můžete tak obohatit své stránky o možnost vyhledávání v této databázi tj. obchodním rejstříku. Na…
  Tags: api, a, webu, o, se, web, online, jedná, nástroje, javascript
 • 72
  Na začátku září zahájil svou činnost aukční server www.clanky-v-aukci.cz, který je určen ke zprostředkování prodeje originálních autorských textů v aukci. Pojďme se podívat na to, komu je služba určena a co autora k jejímu vytvoření vedlo. Autorem a provozovatelem služby www.clanky-v-aukci.cz je Roman Kümmel. Člověk, který již roky stojí za webovým serverem…
  Tags: a, se, internetu, web, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, online, nástroje
 • 71
  Před časem jsme psali o novém partnerském programu BEWIT FRANCHISE jako o novince a nové možnosti výdělku na internetu. Jak je na tom teď? Chci se zde krátce k tomuto tématu vrátit, rekapituloval stav a představit některé novinky pro ty z vás, kdo tento systém ještě nezná. Mezi hlavní výhodu…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, online, nástroje, zdarma
 • 71
  App4page je osvědčená marketingová aplikace, která umožňuje uživatelům snadno vytvořit reklamní kampaň na Facebooku. Využívá systém foto soutěže. Aplikace si získá kromě fanoušků i emailovou databázi a dostane vaši stránku celkově na vyšší úrověň. Tato aplikace vznikla na základě zkušeností nasbíraných správou firemních profilů na Facebooku. Nejedná se o běžnou…
  Tags: a, se, web, affiliate, zdarma, tvorba, tip, programování, internetu, programy
, ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)