Nástroj na vytvoření vlastního widgetu do webové stránky

Chcete oživit svůj web nebo jen hledáte nějaký jednoduchý nástroj na vytvoření widgetu?

Nehledejte! Online aplikace Blogvio je vám připravena pomoci vytvořit profesionální mini aplikaci pro vaší webovou stránku.

Jedná se o online nástroj na vytváření profesionálních widgetů. Navíc podporuje redakční systémy jako například WordPress, Blogger či Tumblr vlastním pluginem pro usnadnění integrování do webu. 

blogvio

Náhled na aplikaci pro tvorbu widgetů blogvio.

Použití Blogvia není podmínkou po výše zmiňované redakční systémy, ale je možné widget vložit i do vaší webové stránky za použití jednoduše vygenerovaného zdrojového kódu.

Nastavení widgetu provádíte přímo v této aplikaci v reálném čase. Nastavovat můžete jak základní parametry jako je šířka a výška tak samozřejmě obsah widgetu.

 Co umí Blogvio a jaké jsou možností?

Co se týče obsahu, máte na výběr z mnoha možností jako například vkládání obrazových galerií, přehrávání audia i videa, vložení zdroje rss, grafi , časovače atd. V tomto seznamu bych mohl ještě dlouho pokračovat. Pokud chcete nějaký ten widget, určitě vás tato aplikace ohromí svou jednoduchostí a možnostmi použití. Můžete tímto způsobem nahradit spousty řádků zdrojového kódu a hlavně času. Získat mnoho nových možností a nápadů pro použití na vaší webové stránce.

Aplikace Blogvio je jeden z nástrojů jak oživit a přidat další obsah do webových stránek. Pro náročnější uživatele nabízí i využití API.

Online udělátko Blogvio je nástroj zcela zdarma s velice jednoduchým a intuitivním ovládáním. Jedinou podmínku použití, je registrace nebo přihlášení pomocí facebooku či Googlu. Můžete také zadat email, na který vám dorazí potvrzovací odkaz pro úplnou registraci.

Blogvio má také jedno velké plus. Tato aplikace disponuje pro každý widget možností propracovaných statistik a vyhodnocováním zobrazení widgetu včetně aktivity uživatelů při použití.

Navštivte webovou stránku aplikace Blogvio a vyzkoušejte její možnosti pro práci s widgety.

Related Posts

 • 85
  Jak je na tom nový crowdsourcingový portál v oblasti designu Najdigrafika.cz. O tyto a podobné otázky se s námi podělil Zbyněk Žiška. Kdo strojí za projektem a od kdy je tento portál plně funkční? Portál najdigrafika začal vznikat na podzim 2012. Vzhledem k tomu, že jsem neměl dostatečný kapitál, ale měl…
  Tags: a, se, web, grafika, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 85
  Při tvorbě webové stránky jsem narazil na problém, jak vytvořit jednoduše webový formulář bez znalostí programování. Možností bylo několik. Využít redakční systém kde je tvorba formulářů podporovaná nějakým doplňkem, nebo využít online služeb jako například Formes a podobně. Mělo to háček, potřeboval jsem informace (notifikaci) z formuláře zaslat přímo na vlastní…
  Tags: a, v, online, můžete, aplikace, zdarma, aplikaci, webovou, stránku, se
 • 85
  Jste freelancer SEO konzultant či se jen zabýváte SEO problematikou? Určitě se seznamte s webovým nástrojem Collabim. Nejedná se sice o žádnou novinku, ale připomenutí si určitě zaslouží. Profesionálové v tomto oboru ho mají vždy po ruce a mnoho z nich ho doporučuje. Náhled domovské stránky projektu Collabim Collabim je…
  Tags: a, i, či, nástroj, se, z, web, zdarma, použití, můžete
 • 85
  Jsou Vaše webové stránky dostupné? Dodržuje Váš poskytovatel hostingových služeb sjednané garance? Nepřicházíte zbytečně o návštěvníky (zákazníky) webu! Dostupnost stránek je jedním z hlavních parametrů, o kterém by-jste měli vědět. K čemu jsou stránky, které nejsou dostupné. Většina poskytovatelů prostoru dnes standardně garantuje dostupnost 99,9%. Co to pro Vás znamená! Je to…
  Tags: zdarma, v, a, například, či, se, stránky, z, webové, web
 • 84
  S masivním rozmachem mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony či tablety a jejich snadnou možností přístupu na internet (webové stránky) je nutné se zaměřit i na vlastní webovou stránku. Nesmíte zapomenout, že zobrazení stránky se na nových zařízení zobrazují trochu jinak, a z tohoto důvodu je důležité buď vytvořit webovou…
  Tags: se, či, a, stránky, s, v, stránku, online, webovou, i
, , , , , , , , , ,