Výdělek na internetu a osobní rozvoj pod jednou střechou

Nedávno jsem zde na WebiTech.cz představoval projekt určený online vzdělání v oblasti osobního rozvoje.

Projekt YeahCoach (YC) mě natolik nadchnul, že jsem se do něj také zapojil. Rád bych se zde podělit o novinky a události, které od té doby pokročili a také proč jsem se do projektu vlastně zapojil.

Proč jsem se stal součástí tohoto projektu?

 • Rád zkouším nové možnosti výdělku na internetu
 • Vzdělání a nástroje v oblasti osobního rozvoje
 • Možnost budování vlastního týmu
 • Výhody práce online
 • Nové a kvalitní kontakty
 • Možnost pomoci ostatním
 • Příležitost a očekávaná expanze do zahraničí
 • Zajímavá alternativa k affiliate programům
 • Jde použít možnost duplikace

fb

Jeden z hlavních důvodů proč mě aplikace tak zaujala, je možnost být u něčeho na začátku a vlastně i celá myšlenka tohoto projektu YC.

Častokrát jsem byl zapojen do různých affiliate a partnerských programů. Něco mě však na tom chybělo. Těžko asi říci co. Možná to byla i nezkušenost a malá podpora ze strany affiliate manažerů. Často také jen časově omezená doba kampaně.

Člověk vydal mnoho práce pak prodej a konec. A pořád dokola. Abych ale jenom nekritizoval, byl jsem i u povedených kampaní se skvělou podporou a se skvěle připravenými materiály pro propagaci. Díky těmto akcím a zkušeným manažerům jsem se naučil i mnoho věcí, které fungují, jak co dělat a postupy které jsou už dávno pryč.

YeahCoach mě dal to co mě v affiliate chybělo. Ve své virtuální kanceláři vidíte výsledky a odměny své práce včetně výsledků svého celého týmu. Jste součástí nadšených a podobně smýšlejících kolegů se zájmem o společný výsledek. Máte přístup ke všem vzdělávacím materiálům od významných lektorů a koučů. A co je taky super, že nenabízíte jen výdělek tak jako mnoho zahraničních online programů. Máte příležitost nabízet vzdělání, živé akce, pomoc ostatním a samozřejmě příležitost pro kouče a lektory a navíc brzo do celého světa. Jednoduše řečeno, máte v ruce povedený produkt a už zbývá jen na vás, jak toho využijete.

10

Rozdíl oproti affiliate je vtom, že můžete neustále pracovat s kontakty a opakovaně získávat provize jak z prodej tak i z doporučení aplikace. To je základ síťového marketingu, který můžete dnes vytvářet online. Jediné co potřebujete je přístup k internetu a chuť začít vydělávat. S vyplácením provizí jsem naprosto spokojen, což u některých kampaní, do kterých jsem byl zapojen, tvrdit nemůžu. U YC zatím vždy v termínu a tam kde mají být.

Ještě jsem v úvodu zmínil možnost duplikace. Jde o to, že když vám něco bude fungovat a podělíte se o to ve vašem týmu, získáte obrovskou výhodu oproti jednotlivcům. Není nic jednoduššího než si to otestovat na kalkulačce příjmů, která je ve tvé virtuální kanceláři. Uvidíš, co dokáže týmová spolupráce a co se stane s výsledným číslem, když budeš pro svůj tým příkladem. Doporučuji každému tuto funkcionalitu otestovat.

Dá se určitě říci, že se jedná o start-up takže novinky jsou na denním pořádku. Každý den je aplikace o kousek dál. Díky tomu, se každým dnem zvyšuje hodnota YC a zároveň možnosti pro propagaci. Je to pro mě příležitost sledovat vývoj a úspěchy této společnosti každý den.

Pro koho je aplikace YeahCoach určena?

 • Pro kouče a lektory
 • Pro příznivce osobního rozvoje
 • Pro ty, kteří hledají smysl svého života
 • Pro online marketéry a příznivce online výdělku na internetu
 • Pro ty, kteří chtějí pomáhat ostatním
 • Pro affiláky, kteří chtějí poznat něco nového
 • Pro investory

Novinky v roce 2016

V minulých dnech jsme byli součástí spuštění nové aplikace doplněné a další nástroje a pomůcky osobního rozvoje. Taktéž se úspěšně realizovali živé akce, kde jste mohly být součástí přednášek několika řečníků a zajímavých témat. Došlo k některým novinkám v obchodě, ale hlavně doplnění YC o nástroje osobního růstu – Kompas YeahCoach. A to je pouze malá část toho co nás letos čeká. Už teď se těším na další novinku.

Získej ještě více informací o tomto novém projektu a využij podrobného video průvodce v samotné aplikaci nebo sleduj novinky ve skupině na facebooku, kterou jsem pro tento účel založil. YeahCoach ti ukáže cestu jak dosáhnout vašich snů.

Chceš se také přidat? Rád tě přivítám do svého týmu!

Related Posts

 • 87
  Do affiliate (provizních programů) čím dál více vstupují prvky síťového marketingu. Nejedná se sice o žádnou novinku, ale v minulosti nebylo jednoduché něco podobného na našem trhu sehnat. Propojení těchto dvou marketingových strategií získává online podnikání nový rozměr a nové možnosti spolupráce. Na tomto propojení získají jak autoři a prodejci, tak…
  Tags: a, se, v, affiliate, internetu, web, programy, partnerská, spolupráce, facebook
 • 86
  Pokud jste ještě neměli možnost setkat se s tímto projektem YeahCoach, tak tyto informace rozhodně nepodceňujte. YeahCoach je zcela nový projekt resp. partner pro váš osobní rozvoj a budoucí prosperitu. Hlavní zaměření tohoto projektu: Vzdělání Obchod Nástroje Pomoc Odměny za doporučení Síťový marketing Cílem projektu je nabídnout, vše co budete…
  Tags: a, se, internetu, přednášky, video, web, tip, startup, rady, práce
 • 86
  Na internetu a nejen na něm máš mnoho možností jak se naučit e-mail marketing, jak budovat databáze kontaktů, jak udělat prodejní webovou stránku a získávat nové zákazníky atd. Nikdo ti však neřekl, že je to pouze 15% tvého úspěchu. Podle dostupných informací Carnegieho institutu je pouze 15 % úspěchu v…
  Tags: a, se, v, internetu, rady, přednášky, video, web, tip, affiliate
 • 82
  Na internetu jsem narazil na jeden produkt, který není ani tak důležitý zde zmiňovat, jako spíše obchodní systém a platforma vjednom ve kterém je projekt realizován. Touto obchodní platformou je Vision For. Jedná se o novinku spuštěnou začátkem tohoto roku, která zejména potěší začínající internetové podnikatele, affiláky a autory on-line…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, rady, přednášky, video, web, tip, startup
 • 80
  Jak na affiliate v redakčním systému WordPress? Přednáška na toto téma z WordCampu Praha 2014 od Tomáše Ponera.  
  Tags: affiliate, a, v, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, rady, video
, , , , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)