Výdělek na internetu pomocí affiliate marketingu

Výdělek na internetuJste majitelem webových stránek? Pokud ano tak každý z vás pokud tomu věnuje nějaký čas si určitě po čase položí otázku jak si přivydělat nějakou tu korunu.

Z jedné z možností je použití takzvaného AFFILIATE MARKETINGU. Z mích zkušeností se této možností využívá hlavně u webů s menší návštěvností. Pokud jste majitelem většího webu určitě si Vás najde reklama sama a nebo využijete mediální zastoupení webu.
AFFILIATE MARKETING se v české republice teprve vyvíjí a získává své uživatele. Pro snadnou a přehlednou správu vybraných společností přichází po zahraniční vzoru web eHUB.cz .
Webové stránky na adrese www.ehub.cz přišel s novým a snadným řešením jak pro majitele webových stránek tak zároveň pro společnosti kteří chtějí využít affiliate marketing.

Služba eHub je výjimečné tím že nemusíte hledat firmy které affiliate systém propagace využívají a máte je vše přehledně i s popisem a informacemi o kampaních na jedné stránce.

Pro firmy je využití této sítě také výhodné kdy mají k dispozici funkční systém a nemusejí investovat do software a jeho aktualizace a navíc spoustu Publisher kteří čekají na jejich reklamní kampaně.

Mezi další výhodu je že můžete využívat více firem a mít tak přehled na jedné stránce o vývoji provizí a zisku z vašich stránek.

Účast v síti nestojí ani jednu stranu žádné peníze. Advetiserovi jsou jednou měsíčně fakturovány jím schválené transakce, o kterých má přehled ve svém uživatelském prostředí. Za Publisherovi provize odpovídá samotný eHUB, jeho snahou je nastolit výhodné podmínky pro všechny.
No uvidíme jak bude probíhat vývoj tohoto projektu a zároveň oblíbenost mezi firmami o affiliate systém propagace. Osobně si myslím že například pro internetové obchody se jedná o velký zásah návštěvníků internetu na širokém spektru internetových stránek za minimální náklady a navíc které platí pouze pokud prodají. Takže se nejedná o investici do neznáma.
Pro majitele webových stránek naopak nabízí možnost přivýdělku snadno a jednoduše pomocí jednoho řešení.

Related Posts

 • 92
  Unikátní systém pro Váš elektronický obchod který přinese jak více návštěvníků stránek ale hlavně zvětší zisk a větší prodej na e shopu. Postup je velice jednoduchý a účiný. Stačí do vašeho obchodu implementovat systém PostAffilatePro (partnerský program) a během několika málo minut můžete zvýšit ihned zisk jako už to udělalo…
  Tags: affiliate, a, z, programy, partnerská, spolupráce, výdělek, internetu, web, tvorba
 • 91
  Pokud jste majitelem webových stránek tak právě tento článek je určen právě Vám. Na internetu se objevila nová služba s možností zapojit se zdarma do provizního systému nazýváno Affiliate. Když píšu zdarma to není docela pravda jelikož již za registraci získáte mimořádný bonus 100Kč! Takže nic neplatíte a naopak ihned…
  Tags: a, se, z, affiliate, o, programy, partnerská, spolupráce, výdělek, internetu
 • 88
  Jak již zmiňuje samotný název článku chci se dnes trochu zaměřit na jeden funkční a osobně ověřený systém pro výdělek na internetu. Je hodně různých stránek propagující různé affiliate programy atd. Dnes tu chci pro někoho připomenout nebo představit jednoho provozovatele hostingu WEDOS který taky mimochodem nabízí affiliate program, ale…
  Tags: se, a, o, affiliate, internetu, programy, stránek, výdělek, z, partnerská
 • 80
  Na náš trh vstupuje nová možnost výdělku pomocí affiliate sítě. Jedná se o affiliate síť TradeTracker Czech Republic. Nečekejte a jednejte! Tato nová společnost je součástí TradeTracker International, která patří do popřední a špičku affiliate v mnoha evropských zemích. Společnost disponuje vlastním propracovaným moderním softwarem pro vytváření vztahu mezi inzerenty…
  Tags: a, affiliate, se, o, web, programy, partnerská, spolupráce, výdělek, internetu
 • 79
  Affiliate (partnerské) programy fungují na bázi partnerství a umožňují v podstatě komukoli vydělávat na internetu bez vlastního produktu. Affiliate marketingem označujeme veškeré marketingové aktivity odměňované procenty z prodeje výrobků či služeb (obvykle z objednávky či registrace). Výše provize v affiliate programech se většinou pohybuje mezi 10 až 30 procenty, v…
  Tags: a, affiliate, se, o, programy, partnerská, spolupráce, výdělek, internetu, web
, ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)